Rondje Goutum

Zondag 5 maart 2017

Rondje Goutum brengt je naar de zuidkant van Leeuwarden. Het grote aanbod van afstanden maakt dat deze loop een perfecte voorbereiding is op de Condensloop van 1 april, Loop Leeuwarden op 21 mei en marathon van Sneek op 24 juni 2017. Maar ook voor marathonlopers die in voorbereiding zijn van voorjaarsmarathon (zoals Rotterdam) is er een 30 km . Bij dit evenement bestaat het totale aanbod uit een 1 km kidsrun, een 2,5 km, een 6,4 km (4 Mijl), een 10 km, een 16 (10 Mijl) en als hoofdafstand 30 kilometer. De afstanden zijn exact opgemeten.Na afloop is er voor iedereen een gratis flesje Extran bij de finish en een beker warme chocolademelk in de tent bij de kantine.

Deelname is geheel op eigen risico en voor eigen verantwoordelijkheid.

Inschrijven

Starttijd

10:30 uur 30 km
11:00 uur 1 km kidsrun
11:10 uur 10 EM (16,1 km)
11:15 uur 10 km
11:20 uur 2,5 km
11:25 uur 6.4 km

Startvakken Rondje Goutum

Startplaats

Atletiekbaan Nijlân / Lionitas
Middelzeelaan 20, Leeuwarden

Inschrijven

Inschrijfgeld

Jeugd t/m 15 jaar: € 4,00
16 Jaar en ouder: € 7,00
Voorinschrijving € 1,00 korting
Ook deelname mogelijk tegen organisatiekosten (geen herinnering).
De kosten bedragen dan: € 4,00 bij voorinschrijving en € 5,00 bij na-inschrijving

Route

1 km : op de baan
2,5 km : afstandmeten.nl
4 EM : afstandmeten.nl
10 km : afstandmeten.nl
10 EM : afstandmeten.nl
30 km : afstandmeten.nl

Aanwezig

Ruime parkeergelegenheid
Verzorging onderweg en na afloop
Kleedgelegenheid met warme douches

Verslagen

Foto’s

Helaas er zijn momenteel geen foto’s beschikbaar.

J-15, 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Einar Kuiper 2002 Lionitas 3:47
2 Sven Pultrum 2005 Luxwoude 3:50
3 Ids Waanders 2007 Lionitas 4:28
4 Quinten Geleynse 2006 Lionitas 4:34
5 Stein Boringa 2008 Lionitas 4:48
6 Hessel Pijlman 2008 Lionitas 5:10
7 Jort Jellema 2007 Lionitas 5:25
8 Ben Groen 2008 Drachten 5:26
9 Jayden van Zandvoort 2006 Leeuwarden 5:57
10 Delano van Zandvoort 2009 Leeuwarden 5:58
11 Jesco van Gelder 2009 Leeuwarden 6:04
12 Kevin Jaarsma 2006 Leeuwarden 7:09
13 Kasper Lubbers 2011 Leeuwarden 7:09

M-15, 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Renske Drenten 2005 Lionitas 3:53
2 Sanne Pultrum Luxwoude 4:35
3 Mayke Ruige 2006 Lionitas 4:36
4 Lisca van Gelder 2005 Lionitas 4:39
5 Shanara van Zandvoort 2006 Lionitas 5:03
6 Lotte Bruins 2007 Leeuwarden 5:03
7 Anna Jorritsma 2005 Lionitas 5:08
8 Marleen de Roos 2006 Leeuwarden 5:08
9 Dione van Gelder 2007 Lionitas 5:17
10 Dominique Hoekstra 2008 Sneek 5:18
11 Nynke Kuiper 2008 Leeuwarden 5:46
12 Ronja Lubbers 2009 Leeuwarden 7:55

J-15, 2,5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Melle Ketellapper 2004 Lionitas 9:40
2 Hidde Hallema 2004 Leeuwarden 12:02

M-15, 2,5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merel de Vries 2004 Lionitas 12:31
2 Eva Hendriks 2003 Lionitas 12:32
3 Tessa de Roos 2006 Lionitas 12:57
4 Lara Laanstra 2005 Leeuwarden 15:10

MAN, 2,5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Adis Dzamastagic 1990 Drachten 9:14
2 Tjeerd Dirk Huizenga 1966 Grootegast 12:10

VROUW, 2,5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Linda Ritskes 1982 Sneek 14:43
2 Vivian Wagenaar 1986 Leeuwarden 16:38
3 Angelyn Jellema-Laming 1988 Leeuwarden 16:39
4 Marie jorritsma 1980 Leeuwarden 16:43
5 Janice Van der Meulen 1982 Leeuwarden 16:44

MAN, 5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Paul Geertsma 1985 Lionitas 16:25
2 Rob Vijver 1991 Lionitas 17:27
3 Geale Simon Postma 1989 Lionitas 17:55
4 David van Oosten 1990 Lionitas 18:25
5 Joris van den Bosch 1995 Lionitas 18:47
6 Albert van de Ziel 1964 Friesland 18:53
7 Timo Schraa 1990 Lionitas 19:32
8 Steven Koffijberg 1994 Lionitas 19:58
9 Diderick Niehof 1983 Leeuwarden 20:27
10 Mathijs Pultrum 2003 Luxwoude 21:00
11 Rinze Hallema 2002 Leeuwarden 22:38
12 Sietze Huizenga 1996 Grootegast 22:38
13 Jarin van der Kooi 2000 Impala 22:47
14 Pieter Rinze Hallema 1972 Leeuwarden 23:21
15 Jeroen Wels 1976 Lionitas 23:42
16 Aart-Pieter Wijnsma 1980 Dokkum 23:55
17 Richard Deuzeman 1991 Leeuwarden 24:17
18 Anco Buning 1969 Goutum 24:38
19 Dannie van der Naald 1983 Leeuwarden 25:02
20 Hans Geleynse 1964 Leeuwarden 25:27
21 Paul Mulder 1991 Leeuwarden 26:08
22 Marinus de Haan 1978 Leeuwarden 27:26
23 Jaap Zoutsma 1990 Leeuwarden 27:44
24 Gerben Sprietsma 1970 Leeuwarden 29:09
25 Mathieu Ploum 1991 Leeuwarden 29:10
26 Daniel Izeger 1980 Leeuwarden 29:26
27 Andre Hartmann 1966 Leeuwarden 29:32
28 Theo Runia 1965 Friesland 30:47
29 Tjeerd v.d. Meulen 1961 Lionitas 30:50
30 Guido Groen 1969 Drachten 31:17
31 Jip Noest 1990 Leeuwarden 31:25
32 Thijs Groen 2003 Drachten 31:57
33 Thijs Hofstra 1946 Friesland 32:05
34 Martiem Pannenkoek Lionitas 32:15
35 Hessel Annema 1971 Hallum 36:28

VROUW, 5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisanne de Jager 1990 Leeuwarden 21:50
2 Charissa Zijlstra 1994 Friesland 23:53
3 Freke Kloek 1979 Lionitas 24:19
4 Lisa Oegema 1992 Lionitas 25:21
5 Robin Nijholt 1995 Ossenzijl 25:52
6 Chantal Valkema Athleta 25:55
7 Jolanda Wijnsma-v.d. Laan 1982 Dokkum 27:14
8 Larissa Bakker 1972 Leeuwarden 27:15
9 Marije Hellinga 1976 Burgum 28:09
10 Paulien Roest 1976 Leeuwarden 29:13
11 Henriëtte Doeser 1969 Goutum 29:35
12 Martha Buning 1970 Goutum 29:36
13 Helen Schaap 1969 Leeuwarden 30:00
14 Saskia Houttuin 1988 Leeuwarden 30:00
15 Sjoukje Kleiker-Tijtsma 1980 Leeuwarden 30:00
16 Jelly Koopmans 1949 Lionitas 30:00
17 Denis Vrakking 1968 Deinum 30:00
18 Annemieke Fortuin 1979 Leeuwarden 30:49
19 Emese Verbaan 1995 Franeker 30:55
20 Hilde Stienstra 1993 St.-Annaparochie 31:00
21 Maike Hoekstra 1990 Leeuwarden 31:00
22 Ariana Kuipers 1980 Groningen Atletiek 31:26
23 Marike Galama- Schrage 1983 Leeuwarden 31:31
24 Helga Boekhout 1964 Lionitas 31:34
25 Anne Cecile Houttuin 1958 Leeuwarden 31:47
26 Yfke Fortuin 1963 Stiens 31:52
27 Marlon van Soest 1991 Leeuwarden 32:00
28 Wendy Spoelstra 1991 Leeuwarden 32:00
29 Joan Stinstra 1977 Deinum 32:29
30 C. Popken 1966 Deinum 32:29
31 Gea Zijlstra 1972 Burgum 32:48
32 Lydia Hempenius 1992 Dronryp 33:42
33 Astrid Zijlstra 1960 Friesland 34:16
34 Tini van Vilsteren-Talsma 1968 Athleta 35:06
35 Jelly Andreae 1990 Leeuwarden 35:53
36 Charina Woortman 1990 Leeuwarden 38:51
37 Martine Jongsma 1983 Leeuwarden 39:00

MAN, 10 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Meindert ter Veer 1984 Loopgroep Zuidhorn 35:21
2 Richard Oosterbroek 1990 Groningen 36:52
3 Geart Sierd van der Zee 1975 Lionitas 38:37
4 Kees Noppert 1981 Lionitas 40:29
5 Egbert-Jan Flik 1969 Leeuwarden 40:31
6 Reinder Bergsma 1984 Loopgroep Zuidhorn 40:34
7 Auke Postma 1953 Lionitas 41:36
8 Edwin Voorwinde 1973 Grou 42:28
9 Pieter Alberdra 1966 Midlum 42:51
10 Anne Runia 1983 Leeuwarden 43:12
11 Keimpe Reitsma 1996 Pieterzijl 43:18
12 Richard Spoelstra 1980 Lionitas 43:54
13 Abel Reitsma 1987 Leeuwarden 44:07
14 Harmen Dijkstra 1978 Lionitas 44:14
15 Andre Atsma 1972 Leeuwarden 44:22
16 Ferry Wijngaarden 1979 Leeuwarden 45:30
17 Jurrit Dijkstra 1985 Leeuwarden 45:34
18 Jacob Tichelaar 1961 Friesland 45:54
19 Floris Geertzen 1994 Lionitas 45:58
20 Ad Berger 1955 Oudega Gaast Sleat 46:01
21 Chris Zijnstra 1983 Leeuwarden 46:36
22 Eddy Kuiper 1970 Leeuwarden 46:48
23 Mindert Andrys Kamstra 1992 Hallum 46:50
24 Jan Jurjen Hoitema 1981 Sexbierum 46:52
25 Marco Vijver 1969 Franeker 47:01
26 Sjors Tissingh 1971 Lionitas 47:18
27 Otto de Boer 1955 Friesland 47:24
28 Duco Zijlstra 1957 Friesland 47:33
29 Klaas Jan Huizing 1964 Lionitas 48:01
30 Marcel Perdu 1971 Leeuwarden 48:10
31 Cor van Sluis 1949 Friesland 48:18
32 Erwin Tuithof 1966 Leeuwarden 48:39
33 Klaas de Ruiter 1970 Leeuwarden 49:02
34 Martijn Troostheide 1972 Dokkum 49:15
35 Jasper de Noord 1979 Lionitas 49:20
36 Gerben Elleric 1970 Berltsum 49:20
37 Chris Vreugdenhil 1971 Leeuwarden 49:20
38 Jan van der Zwaag 1965 Stiens 49:43
39 Marben Hellinga 1977 Burgum 49:48
40 Hendrik Dijkstra 1970 Friesland 49:50
41 Kees van Anker 1951 Lionitas 50:05
42 Henk van Vilsteren 1965 Athleta 50:08
43 Mathijs Sterk 1985 Berltsum 50:10
44 Hooghiemstra 1955 Loopgroep Leeuwarden 50:16
45 Paul Pultrum 1973 Luxwoude 50:20
46 Marco Tuithof 1986 Leeuwarden 50:44
47 Hein Riewald 1976 Dronryp 50:47
48 Edwin Kalksma 1980 Lionitas 51:04
49 Henk Betten 1956 Leeuwarden 51:28
50 Marnix van der Geest 1975 Leeuwarden 51:29
51 Edo Eisma 1958 Goutum 51:40
52 Rik Troostheide 1975 Leeuwarden 51:42
53 Hans Willems 1951 Leeuwarden 52:01
54 Johan Beintema 1959 Friesland 52:15
55 Richard Nieuwland 1977 Leeuwarden 52:17
56 Johannes van der Schaaf 1972 Leeuwarden 52:45
57 Theo Jager 1963 Leeuwarden 52:55
58 Geert-Jan Zeelen 1953 Lionitas 53:19
59 Karst Anema 1946 Friesland 53:37
60 Robert-Jan Heizenberg 1984 Lionitas 53:45
61 Chris Buijtenhuijs 1959 Dutch Runners 54:05
62 Bob van Houwelingen 1974 Harlingen 54:38
63 Marco van der Schors 1974 Mantgum 54:38
64 Anne Martin de Jong 1970 Leeuwarden 55:08
65 Chris de Vries 1980 Lionitas 55:08
66 Dick Wielenga 1962 Leeuwarden 55:34
67 Sjoerd van der Wal 1991 Leeuwarden 55:51
68 Henk Postma 1959 Friesland 55:56
69 Wijbe Sierksma 1960 Friesland 55:59
70 Wim de Vries 1967 Leeuwarden 56:08
71 Ralph Zuidema 1975 Leeuwarden 56:12
72 Wim Krul 1959 Grou 56:24
73 Niels Veenstra 1976 Leeuwarden 56:34
74 Johan Zwerver 1949 Friesland 56:39
75 Martin Stenveld 1980 Leeuwarden 56:59
76 Berend Boom 1953 Friesland 57:26
77 Gerard Hendriksma 1959 Leeuwarden 57:43
78 Rense Zwerver 1952 Leeuwarden 57:54
79 Rinke Booi 1964 Burgum 58:13
80 Jorrit Booi 2002 Burgum 58:13
81 Jan Feenstra 1941 Friesland 58:38
82 Marten Kingma 1960 Friesland 59:19
83 Ad Slagter 1962 Lionitas 59:49
84 Arie Roest 1953 Lionitas 1:00:30
85 Koos Pietersma 1938 Lionitas 1:00:32
86 Jeroen Boersma 1981 Leeuwarden 1:03:02
87 Heino van der Meer 1979 Leeuwarden 1:03:08
88 Wybrand de Groot 1956 Friesland 1:03:42
89 Harm Postma 1953 Friesland 1:05:00
90 Meindert Roosjen 1943 Friesland 1:05:35
91 Femme de Bruin 1953 Friesland 1:06:39
92 Joop Boonstra 1944 Friesland 1:10:07
93 Herman Hoekstra 1952 Friesland 1:10:07
94 Hidzer Groenhof 1965 Friesland 1:13:33

VROUW, 10 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mirna Boonstra 1990 Oosterwolde Fr 46:59
2 Gerda van Klaarbergen 1983 Lionitas 48:25
3 Miny Verheij 1982 Leeuwarden 48:25
4 Grietje vd Schaaf 1976 Berltsum 49:30
5 Berber Bergsma 1990 Heerenveen 49:43
6 Janet de Boer 1990 Groningen 51:51
7 Leo Venneker 1968 Friesland 53:34
8 Tjitske van Lien 1975 Lionitas 53:34
9 Marianne Haijma 1970 Dutch Runners 53:38
10 Piety Feenstra 1966 Leeuwarden 53:43
11 Jelma Wassenaar 1975 Berltsum 53:54
12 Sandra Tamminga 1971 Leeuwarden 54:07
13 Tessa van Dijk 1985 Harlingen 54:53
14 Corrie Pars 1966 Loopgroep Berlikum 55:23
15 Jeannemiek Miltenburg 1955 Hilaard 55:39
16 Jelly Haarsma 1977 Ternaard 55:45
17 Monique de Jong 1962 Leeuwarden 55:50
18 Hennie Tromp 1985 Leeuwarden 55:56
19 Hanna Schuiling 1975 Friesland 56:10
20 Wieke de Haan 1959 Lionitas 56:21
21 Petra Drogt 1971 Grou 56:24
22 Tjitske Miedema 1968 Berltsum 56:36
23 Stephanie Siahaija 1986 Leeuwarden 56:41
24 Hella van Ellen 1966 Leeuwarden 57:05
25 Anneke Lubbers-van der Zwaag 1978 Leeuwarden 57:06
26 Anita de Vreeze 1974 Leeuwarden 57:16
27 Hillegien Tol 1970 Leeuwarden 57:46
28 Anneke Sijtsma 1952 Friesland 58:22
29 Linda Hofman 1970 Loopgroep Leeuwarden 58:40
30 Nellie Dijkstra 1974 Friesland 59:22
31 Henny Zijlstra 1957 Marrum 59:26
32 Josine Sporrel 1979 Loopgroep Leeuwarden 59:26
33 Willy de Jong 1967 Leeuwarden 59:38
34 Joke van den Berg 1971 Tzummarum 1:00:12
35 Ilse Schumacher 1966 Lionitas 1:00:30
36 Tine Visser 1948 Lionitas 1:02:54
37 Anna Walstra 1968 Lionitas 1:03:12
38 Celesta Braaksma 1980 Leeuwarden 1:03:37
39 Tineke Dijkstra 1959 Friesland 1:05:00
40 Marie-Jose Bosma 1965 Friesland 1:05:00
41 Marcella Eijer 1973 Leeuwarden 1:06:34
42 Hester van der Geest 1977 Loopgroep Leeuwarden 1:06:39
43 Thea de Vries 1961 Deinum 1:07:51
44 Tanja Postma 1977 Deinum 1:07:55
45 Klaske Meersma 1978 Reduzum 1:08:43
46 Sita vd Wal 1962 Tijnje 1:12:30
47 Nely Nicolai 1967 Lionitas 1:12:30
48 Greetje Bijlsma 1951 Lionitas 1:14:16

MAN, LANGSTE AFSTAND

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Douwe Nauta 1977 Lionitas 1:31:56
2 Wilco Kooistra 1979 Leeuwarden 1:33:55
3 Dick Wobbes 1992 Lionitas 1:35:38
4 Dick Vries 1973 Appingedam 1:35:38
5 Remon van Lunzen 1969 Lionitas 1:35:39
6 Romke Rodrigo de Jong 1985 Leeuwarden 1:36:14
7 Harry Wiersma 1972 Lionitas 1:36:14
8 Egbert Allema 1986 Lionitas 1:36:50
9 Henk van Eldik 1960 Lionitas 1:38:20
10 Hayo Bootsma 1976 Lionitas 1:38:26
11 Peter-Jan Drent 1974 Steenwijk 1:38:41
12 Johannes Postma 1973 Lionitas 1:40:07
13 Julius vd Werf 1958 Loopgroep Leeuwarden 1:40:46
14 Sierd van der Bij 1988 Kaapstad 1:41:12
15 Sjouke Venema 1972 Wageningen 1:41:31
16 Menno Cramer 1967 Loopgroep Leeuwarden 1:42:16
17 Frank Haitsma 1974 Loopgroep Leeuwarden 1:42:22
18 Harry Oosterhuis 1971 Friesland 1:42:31
19 Donald Koster 1969 Loopgroep Leeuwarden 1:42:33
20 Durk Polet 1967 Burgum 1:43:00
21 Freek Schonewille 1966 Drachten 1:43:28
22 Arnold Hager 1969 Leeuwarden 1:43:42
23 Jacob Munneke 1977 Leeuwarden 1:43:51
24 Joop van Ginkel 1972 Loopgroep Hugo Veenker 1:44:09
25 Ytsen de Boer 1966 Steenwijk 1:44:20
26 Willem Biemolt 1966 Friesland 1:44:35
27 Andries Damstra 1965 Raard 1:45:54
28 Hans Breuker 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:45:58
29 Pieter Miedema 1986 Leeuwarden 1:46:10
30 Klaas Jan Miederma 1979 Goutum 1:46:17
31 Rinke de Jong 1971 Loopgroep Leeuwarden 1:46:19
32 Willie Kiewiet 1957 Lionitas 1:46:27
33 Ids Boersma 1971 Wytgaard 1:46:27
34 Jan Wijnsma 1964 Boksum 1:46:39
35 Erwin Krikke 1976 Leeuwarden 1:46:55
36 Andre Jellema 1969 Lionitas 1:48:26
37 Rienk de Vries 1957 Friesland 1:48:26
38 Denis van Raalte 1971 Lionitas 1:48:26
39 Theo Zijlstra 1968 Lionitas 1:48:42
40 Harrie Wetterhahn 1967 Lionitas 1:48:42
41 Henk Depenbrock 1974 Zuidhorn 1:49:12
42 Ewout Atsma 1980 Drachten 1:49:15
43 Rene Bruinsma 1959 Tijnje 1:49:15
44 Ed Velderman 1958 Friesland 1:49:35
45 Hessel de Boer 1951 Friesland 1:49:38
46 Roelof Houttuin 1958 Loopgroep Leeuwarden 1:49:38
47 Niels van de Hem 1972 Dronryp 1:50:33
48 Eldert Berends 1980 Leeuwarden 1:50:49
49 Louis. Bakker 1955 Friesland 1:51:12
50 Hotze Offinga 1960 Goutum 1:51:32
51 Hans Nagtegaal 1956 Friesland 1:51:50
52 Tjeerd Visser 1954 Friesland 1:51:53
53 Marco van der Wal 1978 Lionitas 1:52:43
54 Wieger van Keulen 1959 Friesland 1:53:22
55 Pieter Cremer 1952 Friesland 1:54:06
56 Herman Wassens 1960 Lionitas 1:54:06
57 Gerard Schade 1960 Lionitas 1:54:06
58 Jeffery robbers 1963 Friesland 1:54:15
59 Bouke Fennema 1962 Friesland 1:54:35
60 Cees Werkhoven 1953 Impala 1:54:52
61 Frans van der Molen 1961 Spartacus 1:55:10
62 Piet Struiksma 1958 Lionitas 1:55:25
63 Antonius Hettinga 1952 Friesland 1:55:36
64 Harry Meijer 1951 Leeuwarden 1:56:42
65 Jan Zondag 1949 Friesland 1:57:25
66 Jan Border 1968 Sexbierum 1:58:32
67 Gerrit Snijder 1965 Stroobos 1:58:45
68 Ben Staal 1961 Groningen 1:59:39
69 Jacob Dijkstra 1959 Friesland 2:00:39
70 Matthijs Vleugel 1961 Lionitas 2:01:33
71 Wim de Jongh 1967 Lionitas 2:01:50
72 Jinne Woudwijk 1961 Leeuwarden 2:02:44
73 Wim Manshande 1958 Lionitas 2:03:18
74 Carel Harkema 1950 Friesland 2:03:26
75 Gerard Houbein 1947 Spartacus 2:06:34
76 Wander Sikkes 1980 Loopgroep Leeuwarden 2:09:59
77 Peter van Veen 1948 avVN 2:22:02
78 Jan van Veen 1946 Nieuwe Niedorp 2:22:02

VROUW, LANGSTE AFSTAND

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jolien Bandstra 1989 Balk 1:47:35
2 Inge van Schaick 1961 Lionitas 1:48:26
3 Janet Krooshof 1974 Lionitas 1:48:42
4 Wytske Kok 1972 Joure 1:50:33
5 Jantsje Viëtor 1982 Lionitas 1:54:06
6 Margriet Krijn 1990 Loopgroep Leeuwarden 1:59:00
7 Kim Boonstra 1980 Leeuwarden 2:00:50
8 Inge Tuinhof 1967 Lionitas 2:01:50
9 Annechien vd Veen 1961 Lionitas 2:01:50
10 Anke Petersom 1950 Lionitas 2:03:18
11 Ienskje van der Weg 1971 AV Heerenveen 2:05:07
12 Walda van Gooliga 1971 Spartacus 2:12:30