PotMargeRun

Potmarge Run

Woensdag 21 juni 2017

Potmarge Run
Avondloop over 5 en 10 km.
Deze loop wordt voor de zesde maal gehouden in onze serie van 9 lopen in 2017. De routes zijn opgemeten en zijn exact 5 en 10 km. De 10 km zal grotedeels langs het Van Harinxmakanaal voeren, maar ook langs de rivier de Potmarge. Unieke stukjes natuur in stad Leeuwarden. Startplaats is het Nordwin College.

Deelname is geheel op eigen risico en voor eigen verantwoordelijkheid.

INSCHRIJVEN

Starttijd

19:30 uur 5 km
19:35 uur 10 km

Startplaats

Nordwin College
Jansoniusstraat 2, Leeuwarden
(nabij het MCL)

Inschrijven

INSCHRIJVEN

Na-inschrijven tot 19:15 in het Nordwin College

Inschrijfgeld

€7,00
Ook deelname mogelijk tegen organisatiekosten (geen herinnering). De kosten bedragen dan: € 5,00

Korting

Bij voorinschrijving geldt een korting van 1,00 op bovengenoemde inschrijfgelden.

Route

Aanwezig

Ruime parkeergelegenheid
Verzorging onderweg en na afloop van de wedstrijd.
Kleedgelegenheid, maar geen douches !!!

Verslagen

Foto’s

Helaas zijn er momenteel geen foto’s beschikbaar.

MAN, 5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harm Jan Stuut 1985 Groningen 18:24
2 Martin Reitsma 1990 Drachten 19:16
3 Stefan van Lunzen 2003 Lionitas 20:01
4 Melle Ketellapper 2004 Lionitas 20:18
5 Glenn de Vries 2001 Lionitas 20:21
6 Frank Hiemstra 1986 Menaam 20:27
7 Lammert van der Veen 1985 Feanwalden 21:06
8 Siem de Vlas 1968 Lionitas 21:15
9 Gerwin Geelen 1962 Unitas 21:30
10 André Jellema 1969 Lionitas 21:32
11 Richard van Lunzen 1966 Lionitas 21:42
12 Klaas Jan Huizing 1964 Lionitas 21:44
13 Denis van Raalte 1971 Lionitas 22:07
14 Remy Borawitz 2000 Lionitas 22:13
15 Cor Wetting 1953 Lionitas 22:17
16 Hans Nagtegaal 1956 Friesland 22:42
17 Mats Jelle Feenstra 2004 Leeuwarden 22:42
18 Fokke Postma 1970 Leeuwarden 22:45
19 Hidde Wagenaar 2006 Leeuwarden 22:51
20 Rutger Wagenaar 1981 Loopgroep Leeuwarden 22:51
21 Eelco de Graaf 1963 Lionitas 23:07
22 Douwe van der Bij 1999 Jirnsum 23:18
23 Jeffrey Xander de Groot 1972 Leeuwarden 23:50
24 Paul Henstra 1980 Leeuwarden 23:58
25 Paul Akkerman 1975 Leeuwarden 24:12
26 Oeds van der Goot 1974 Leeuwarden 24:20
27 Marc Machiela 2003 Leeuwarden 24:23
28 Pieter van der Bij 1957 Friesland 24:24
29 Bartele van der Schaaf 1986 Feanwalden 24:45
30 Ingmar Fennema 1992 Leeuwarden 25:21
31 Jelmer Emmens 1996 Assen 25:53
32 Aise Bouma 1962 Friesland 26:05
33 Jelfe 2004 Spartacus 26:05
34 Mike Mulder 1999 Leeuwarden 26:12
35 Arie Jager 1987 Leeuwarden 26:12
36 Tonny Lolkema 1964 Lionitas 26:14
37 Dirk de Vries 1981 Leeuwarden 26:25
38 Jaap Jager 1966 Leeuwarden 26:39
39 Djurre van der Schaaf 1951 Friesland 27:02
40 Jelle Durksz 1992 Leeuwarden 27:15
41 Marten Peter Wagenmakers 1987 Hurdegaryp 27:22
42 Rob Kelder 1973 Leeuwarden 27:40
43 Finn Hiemstra 2004 Leeuwarden 27:46
44 L. Kloosterman 1949 De Westereen 28:07
45 Sjoerd Elenbos 1977 Leeuwarden 28:16
46 André Hartmann 1966 Leeuwarden 28:17
47 Ronald Mulder 1972 Leeuwarden 28:25
48 Raymard Sluitman 1977 Leeuwarden 28:39
49 Hedzer Klarenbeek 1954 Lionitas 28:54
50 Peter Nonhof 1954 Sneek 29:12
51 Durk van der Meij 1974 Leeuwarden 29:22
52 Maarten van den Noort 1984 Roden 29:40
53 Thijs Hofstra 1946 Friesland 29:59
54 Remco Huizing 2002 Leeuwarden 30:05
55 Alfredo Klaver 1988 St.-Annaparochie 30:19
56 Jan Klooster 1949 Leeuwarden 30:32
57 Wim van der Meulen 1970 Leeuwarden 30:32
58 Marco Schram 1966 Leeuwarden 31:10
59 Jeroen van Beusekom 1974 Leeuwarden 32:07
60 Cor Stienstra 1957 Leeuwarden 32:15
61 Wim IJpma 1968 Leeuwarden 32:25
62 Tineke Dijkstra 1959 Friesland 34:06
63 Sander van der Veen 1991 Doezum 34:35
64 Harrie van der Meulen 1963 Leeuwarden 34:53
65 Erwin kampstra 1982 Leeuwarden 34:55
66 Harald van de Wetering 1974 Leeuwarden 34:55
67 Theo Runia 1965 Friesland 36:25
68 Reinder Sinnema 1958 Lionitas 36:29

VROUW, 5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisa Snoek 1993 Leeuwarden 21:00
2 Debora Peter 1975 Lionitas 21:43
3 Miny Verheij 1982 Leeuwarden 22:14
4 Lydia de Roos 1978 Leeuwarden 22:14
5 Henrieta Oosterbaan 1971 Horror 22:37
6 Antje 1973 Loopgroep Leeuwarden 22:41
7 Femke de Vries 1992 Rinsumageast 24:25
8 Anne-Sophie Mijnders 2002 Leeuwarden 24:26
9 Wendelien Schalij 1959 Leeuwarden 24:37
10 Katinka Muller 1978 Leeuwarden 24:49
11 Wieke Nijdam 1991 Workum 25:52
12 Marrit Fokma 1992 Leeuwarden 25:54
13 Larissa Bakker 1972 Leeuwarden 26:05
14 Ilse Morssink 1970 Leeuwarden 26:29
15 Erica Verdegaal 1960 Lionitas 26:35
16 Pauline van der Zee 1990 Lionitas 26:44
17 Sam Kelder 1993 Leeuwarden 27:39
18 Kim Bary 1984 Leeuwarden 28:33
19 Jeannet Huitema 1960 Lionitas 28:36
20 C de Graaf 1991 Leeuwarden 28:37
21 Imra Klein 1992 Leeuwarden 28:37
22 Martha Buring 1970 Goutum 28:50
23 Femke Meindertsma 1982 Leeuwarden 28:54
24 Nely Nicolai 1967 Lionitas 28:56
25 Yvonne Sissing 1965 Leeuwarden 28:56
26 Tineke Laninga 1960 Leeuwarden 28:58
27 Denise Vivian Duister 1988 Leeuwarden 29:00
28 Jinke de Kroon 1987 Hemrik 29:03
29 Idwine Klooster 1989 Grou 29:09
30 Marilou Mijnders 2004 Leeuwarden 29:20
31 Sharon Pellenbarg Stoel 1976 Leeuwarden 29:23
32 Rebecca Waringa 1971 Aldeboarn 29:36
33 Elena Berteanu 1988 Leeuwarden 29:40
34 Riekie van der Meulen- van der Wal 1947 Lionitas 29:57
35 Amber Hellinga 1995 Joure 30:06
36 Celesta Braaksma 1980 Leeuwarden 30:07
37 Marianne Kooistra 1978 Leeuwarden 30:11
38 Karin Peterzon 1981 Leeuwarden 30:11
39 Roelie van der Ziel 1973 Friesland 30:16
40 Debby Procee 1972 Leeuwarden 30:24
41 Carla Pijlman 1979 Leeuwarden 30:29
42 Marie Lou 2004 Leeuwarden 30:37
43 Marieke Baan 1979 Leeuwarden 30:39
44 Marijke Stoker 1983 Heerenveen 30:52
45 Linda Douma 1979 Leeuwarden 30:58
46 Fonny Postma 1988 Lionitas 31:06
47 Jolies Dortland 1981 Leeuwarden 31:44
48 Tineke van den Brink 1982 Leeuwarden 31:44
49 Brigitte Lee 1980 Leeuwarden 31:54
50 Anne Kuipers 1994 Leeuwarden 31:59
51 Carlijn Leugs 1994 Leeuwarden 32:00
52 Marjan Otter 1978 Leeuwarden 32:00
53 Karin Otter 1985 Leeuwarden 32:00
54 Irene van Beusekom 1974 Leeuwarden 32:00
55 Marja Muller 1962 Mantgum 32:10
56 Linde van Asperen 1972 Leeuwarden 32:29
57 Sabrina van de Kraats 1979 Leeuwarden 32:29
58 Rinske Bokma 1976 Leeuwarden 32:34
59 Hilde Stienstra 1993 St.-Annaparochie 32:37
60 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 Friesland 32:39
61 Jantien Koopman 1971 Leeuwarden 32:44
62 Chantal de Jongh 1967 Lionitas 32:45
63 Wietske Cnossen 1982 Rûnom Mantgum 32:52
64 Hannie Fokkema 1961 Leeuwarden 32:53
65 Astrid Zijlstra 1960 Friesland 32:59
66 Cindy van der Kooi 1974 Leeuwarden 32:59
67 My-Tien Huynh 1978 Leeuwarden 33:09
68 Karin Woudstra 1976 Leeuwarden 33:11
69 Miranda Poppinga 1973 Leeuwarden 33:13
70 Anne Rixt de Jong 2002 Hempens 33:21
71 Tineke Louwenaar 1958 Leeuwarden 33:24
72 Sanne Tremme-van Elst 1974 Leeuwarden 33:25
73 Jacqueline Boetes 1972 Lionitas 33:26
74 Linda Jansen 1983 Leeuwarden 33:26
75 Anja Wielinga 1979 Harlingen 33:35
76 Jeannet Lolkema 1969 Leeuwarden 33:37
77 Griet Hiemstra 1992 Leeuwarden 34:01
78 Elly Bär-Hoekstra 1965 Leeuwarden 34:09
79 Gradussen S.M.J.A. 1985 Winschoten 34:17
80 Baukje Atsma 1969 Horror 34:27
81 Alina Ypma 1968 Leeuwarden 34:31
82 Pieteke Atsma 1968 Horror 34:31
83 Jelly Andreae 1958 Leeuwarden 34:35
84 Kitty van der Weg 1973 Leeuwarden 34:40
85 Anouk van de Wetering 2003 Leeuwarden 34:41
86 Wies van den Heuvel 1961 Leeuwarden 34:47
87 José Ekkers-Hartkamp 1974 Leeuwarden 34:51
88 Jeannette Haan 1966 Leeuwarden 34:53
89 Macha kampstra 2004 Leeuwarden 34:54
90 Naomi Faber 1994 Leeuwarden 35:43
91 Marjet van der Veen 1980 Leeuwarden 36:22
92 Gwen Regnerus 2003 Marrum 36:25
93 Anneke Regnerus 1975 Marrum 36:29
94 Esther Beugels 1978 Unitas 36:46
95 Roelyke Gallego 1974 Leeuwarden 37:15
96 Greetje Bijlsma 1951 Lionitas 37:24
97 Jolanda Nijenhuis 1963 Friesland 37:25

MAN, 10 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wilco Kooistra 1979 Leeuwarden 36:06
2 Floris Boonstra 1993 Leeuwarden 37:52
3 Klaas van Heeringen 1962 Lionitas 39:42
4 Bart Gradussen 1987 Leeuwarden 40:12
5 Harry Oosterhuis 1971 Stiens 40:52
6 Jasper Keizer 1957 Friesland 40:57
7 Alle Jent van der Meulen 1990 Leeuwarden 41:39
8 Cor Ottens 1965 Leeuwarden 41:55
9 Meine Jongedijk 1980 Leeuwarden 42:02
10 Arjen Berend Dijkstra 1993 Leeuwarden 42:17
11 Sietze Vis 1980 Leeuwarden 42:23
12 Simon Regnerus 1968 Friesland 42:32
13 Jurre Bouhuijs 1990 Leeuwarden 42:36
14 Auke Kuipers 1963 Leeuwarden 42:46
15 G. Meijwaard 1969 Feanwalden 43:53
16 Leon Visser 1992 Driezum 43:58
17 Piet Visser 1962 Driezum 44:01
18 Sijtse Jansma 1980 Friesland 44:04
19 Ferry Wijngaarden 1979 Leeuwarden 44:09
20 Reinier Hitzert 1983 Hurdegaryp 44:26
21 Gerben Groenewoud 1969 Loopgroep Leeuwarden 44:36
22 Niels Zijlstra 1990 Leeuwarden 44:38
23 Jeroen boersma 1989 Leeuwarden 44:42
24 Willem Biemolt 1966 Friesland 44:47
25 Adrie Abma 1972 Leeuwarden 44:52
26 Erik Bijma 1981 Berltsum 44:53
27 Arno Miedema 1985 Leeuwarden 45:05
28 Teye Heimans 1984 Leeuwarden 45:27
29 Frits Bouterse 1988 Leeuwarden 45:42
30 André Bär 1963 Lionitas 45:49
31 Hans Breuker 1961 Loopgroep Leeuwarden 45:55
32 Wesley de Jong 1990 Leeuwarden 46:02
33 Sander van Hoorn 1986 Lionitas 46:08
34 Hugo Reitsma 1976 Lionitas 46:10
35 Menne Valk 1983 Leeuwarden 46:21
36 Jildert de Jong 1989 Leeuwarden 46:23
37 Marco Pietersma 1970 Leeuwarden 46:32
38 Henk Detenk 1974 Grijpskerk 46:43
39 Chiel Aaij 1980 Lionitas 46:43
40 Marco van der Schors 1974 Mantgum 46:49
41 Wouter de Vlugt 1983 Friesland 46:52
42 Arnold Hager 1969 Leeuwarden 46:54
43 Pim Rasing 1982 Leeuwarden 46:58
44 Meine Hoitsma 1956 Friesland 47:04
45 Doeke van der Ploeg 1990 Leeuwarden 47:05
46 Roelof Houttuin 1958 Loopgroep Leeuwarden 47:14
47 Sjoerd Marinus 1990 Leeuwarden 47:17
48 Mark Jalvingh 1992 Leeuwarden 47:18
49 Niek Westra 1991 Leeuwarden 47:20
50 Jan Sikke Postma 1966 Loopgroep Leeuwarden 47:21
51 Rinke de Jong 1962 Friesland 47:24
52 Eldert Berends 1980 Leeuwarden 47:33
53 Guido Vink 1980 Leeuwarden 47:39
54 Erik Visser 1979 Leeuwarden 47:43
55 Bernard Mijnders 1977 Leeuwarden 47:43
56 Arnold Kooiker 1980 Marsum 47:49
57 Marcel Perdu 1971 Leeuwarden 47:51
58 Johan Beintema 1959 Friesland 47:58
59 Rein Postma 1980 Leeuwarden 48:02
60 Peter Hoekstra 1966 Leeuwarden 48:05
61 Dannie van der Naald 1983 Leeuwarden 48:07
62 Rinke de Jong 1971 Loopgroep Leeuwarden 48:21
63 Amir Amini 1966 Loopgroep Leeuwarden 48:23
64 Kees Oosterbaan 1955 Lionitas 48:26
65 Hans ten Brug 1972 Leeuwarden 48:32
66 Rick Alkema 1995 Stiens 48:34
67 Patrick Ferwerda 2000 Koarnjum 48:35
68 Rene Talsma 1979 Leeuwarden 48:37
69 Gerard Schade 1960 Lionitas 48:41
70 Hessel de Boer 1954 Friesland 48:44
71 Harm Andringa 1972 Leeuwarden 48:50
72 Jan van der Zwaag 1965 Stiens 48:58
73 Peter Boersen 1964 Friesland 49:07
74 Joeri Zijlstra 1995 Dokkum 49:12
75 Wieger van Keulen 1959 Friesland 49:23
76 Erik Willekus 1970 St.-Annaparochie 49:28
77 Herman Elsenbroek 1990 Leeuwarden 49:30
78 Anne Versprille Leeuwarden 49:36
79 Wouter Scheffer 1987 Leeuwarden 49:48
80 Erik de Haan 1982 Leeuwarden 49:53
81 Chris Vreugdenhil 1971 Leeuwarden 49:54
82 Christiaan Werkhoven 1975 Leeuwarden 49:57
83 Eeuwe Drijfhout 1972 Lionitas 50:05
84 Andre van den Heuvel 1959 Loopgroep Leeuwarden 50:12
85 Franke Hogetetp 1985 Sneek 50:16
86 Wouter Bas Halbesma 1982 Leeuwarden 50:18
87 Marco Balk 1973 Leeuwarden 50:20
88 Louis Bakker 1955 Friesland 50:26
89 Emiel Adema 1977 Menaam 50:46
90 Hendrik-Jan Wijchers 1988 Leeuwarden 51:11
91 Jaap Dijkstra 1946 Friesland 51:15
92 Nico van Zandvoort 1971 Leeuwarden 51:27
93 Peter Bos 1972 Leeuwarden 51:27
94 Dennis Annee 1976 Leeuwarden 51:35
95 Fokke van der Veen 1954 Leeuwarden 51:44
96 Erik van Houte 1987 Leeuwarden 51:50
97 Jakob van der Zwaag 1988 Walterswald 52:17
98 Edo Eisma 1958 Goutum 52:17
99 Patrick Postma 1996 Deinum 52:22
100 Richard de Vries 1985 Hurdegaryp 52:28
101 Tom Vellinga 1953 Lionitas 52:36
102 Henk Nijp 1954 Lionitas 52:46
103 Dennis Dijkstra 1973 Lekkum 53:21
104 Geert Peereboom 1951 Loopgroep Leeuwarden 53:22
105 Peter Visser 1970 Friesland 53:25
106 Chris Draijer 1955 Impala 53:32
107 Tieme van der Berg 1961 Loopgroep Leeuwarden 53:49
108 Herman Wassens 1960 Lionitas 53:57
109 Piet Struiksma 1958 Lionitas 53:58
110 Karst Anema 1946 Friesland 54:00
111 Eddy Ter Veen 1991 Leeuwarden 54:03
112 Aad van Kleef 1956 Hallum 54:12
113 Bennie Miedema 1961 Leeuwarden 54:13
114 Andre Hoeksema 1966 Leeuwarden 54:13
115 André van der Meulen 1966 Leeuwarden 54:35
116 Jacob Dijkstra 1959 Friesland 54:38
117 Jaap Halma 1967 Leeuwarden 54:46
118 Arno Niehof 1981 Leeuwarden 54:58
119 Gerard Donker 1962 Tjalleberd 55:00
120 Marcel van Linde 1973 Hemrik 55:26
121 Jeffery Robben 1963 Friesland 55:31
122 Sprietsma 1970 Leeuwarden 55:50
123 Rudmer Herder 1983 Leeuwarden 55:53
124 Marten Hooijenga 1958 Leeuwarden 55:58
125 Sipke van der West 1956 Joure 56:03
126 Anne Zijlstra 1963 Leeuwarden 56:06
127 Albert van der Ziel 1964 Friesland 56:16
128 Robert-Jan Heizenberg 1984 Lionitas 56:16
129 Thomas Larenveld 1989 Leeuwarden 56:16
130 Luuk Westra 1961 Leeuwarden 56:20
131 Jelmer Wolthuizen 1987 Leeuwarden 56:24
132 Martin Stenveld 1980 Leeuwarden 56:27
133 Winnie de Groot 1953 Leeuwarden 56:59
134 Gerben Brouwer 1950 Friesland 57:04
135 Eelco Tjallema 1981 Leeuwarden 57:05
136 Edwin van der kerk 1971 Leeuwarden 57:13
137 Peter Visser 1961 Leeuwarden 57:16
138 Theo de Boer 1977 Leeuwarden 57:27
139 Auke Baron 1947 Hurdegaryp 57:32
140 Dick Wielenga 1962 Leeuwarden 57:34
141 Wybe Sierksma 1960 Friesland 57:39
142 Francisco Oosterbaan 1968 Horror 57:44
143 Geert Vogelzang 1954 Leeuwarden 57:47
144 Gerard Hendriksma 1959 Lionitas 57:56
145 Frank van Zomeren 1975 Leeuwarden 57:59
146 Marcel van der Wal 1980 Leeuwarden 58:14
147 Pascual Gallego 1974 Leeuwarden 58:23
148 Ronald Leemeijer 1981 Leeuwarden 58:28
149 Wieger Scholte 1958 Hurdegaryp 59:00
150 Bouke Fennema 1962 Friesland 59:00
151 Bonne de Haan 1955 Loopclub Burgum 59:23
152 Hans Buitink 1984 Leeuwarden 59:55
153 Koos Pietersma 1938 Lionitas 1:00:08
154 Rense Zwerver 1952 Leeuwarden 1:00:10
155 Jelle de Haan 1968 Haskerhorne 1:00:29
156 Cor van Sluis 1949 Friesland 1:00:39
157 Wijbrand de Groot 1956 Friesland 1:00:49
158 Koos de Vetten 1955 Leeuwarden 1:01:40
159 Siebren Dijkstra 1968 Loopgroep Leeuwarden 1:01:40
160 Domien Adema 1948 Menaam 1:01:42
161 Johan Zijlstra 1960 Leeuwarden 1:02:31
162 Kees Brussee 1966 Leeuwarden 1:02:42
163 Marc van Gelder 1968 Lionitas 1:02:42
164 Jan Panhuis 1946 Friesland 1:03:42
165 Harm Postma 1953 Friesland 1:03:42
166 Femme de Bruin 1953 Friesland 1:03:42
167 Cor Zijlstra 1954 Marrum 1:04:35
168 Siebe Annema 1956 Leeuwarden 1:04:42
169 Patrick Dijkhuizen 1972 Horror 1:05:10
170 Sjoerd Hiemstra 1976 Goutum 1:05:22
171 Roy Mossel 1979 Leeuwarden 1:06:52
172 Edwin Deelstra 1949 Friesland 1:11:23
173 Maarten brugmans 1974 Leeuwarden 1:13:00
174 Joop Boonstra 1944 Friesland 1:13:18
175 Jippe Bokma 1949 Leeuwarden 1:13:18
176 Herman Hoekstra 1952 Friesland 1:13:18

VROUW, 10 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Inge van Schaick 1961 Lionitas 45:00
2 Tessa Boot 1984 Friesland 45:53
3 Marijke Jousma 1984 Leeuwarden 46:40
4 Lieneke de Jong-Goris 1973 Athleta 47:18
5 Jantine tilstra 1978 Goutum 47:56
6 Miranda Hornstra 1981 Friesland 49:56
7 Jildau Homminga 1976 Leeuwarden 50:28
8 Hester Schotanus 1971 Loopgroep Leeuwarden 50:29
9 Bettie Koops 1961 Lionitas 50:47
10 Tabitha Dijkman 1973 Lionitas 51:25
11 Willeke Elbertsen 1985 Sneek 51:48
12 Roos Veerman 1987 Leeuwarden 52:50
13 Rinyanne Dirksma 1983 Friesland 53:06
14 Linda Keitz 1985 Loopgroep Berlikum 53:16
15 Karin Danhof 1971 Friesland 53:32
16 Hilly van der Molen 1976 Scharnegoutum 53:45
17 Jolanda Muizer 1976 Friesland 53:57
18 Sitsoeng Hau 1989 Leeuwarden 54:03
19 Kim Boonstra 1980 Leeuwarden 54:17
20 Monica Albano 1967 Leeuwarden 54:25
21 Klaske Veenstra 1965 Friesland 54:57
22 Ingrid Prins 1971 Loopgroep Leeuwarden 55:05
23 Boukje Efdé 1963 Jirnsum 55:08
24 Jeannette Clemens 1958 Wiuwert 56:04
25 Liza Zijlstra 1995 Leeuwarden 56:06
26 Mettje Elzinga 1962 Friesland 56:12
27 Mariette Mengerink 1965 Lionitas 56:18
28 Nynke Douwstra 1983 Leeuwarden 56:29
29 Willy van Asperen 1977 Leeuwarden 56:31
30 Silvia sloterdijk 1972 Goutum 56:35
31 Jitske Heeg 1979 Leeuwarden 56:49
32 Manja Zuiderveld 1979 Leeuwarden 56:53
33 Karin Machiela 1970 Leeuwarden 56:54
34 Simone Machiela 1999 Leeuwarden 56:54
35 Hillegien Tol 1970 Leeuwarden 56:57
36 Bianca de Vries 1980 Leeuwarden 57:05
37 Helga van der Kerk 1976 Leeuwarden 57:13
38 Ymie Kamsma 1981 Leeuwarden 57:18
39 Jelma Wassenaar 1975 Loopgroep Berlikum 57:31
40 Mariska Verwei 1991 Leeuwarden 57:33
41 Irene van Elteren 1964 Leeuwarden 57:39
42 Hennie Tromp 1985 Leeuwarden 57:39
43 Pietsje Boskma 1990 De Westereen 57:42
44 Trea Walstra 1966 Menaam 57:44
45 Jelly Haarsma 1977 Ternaard 57:44
46 Marjolein Bartmann 1981 Leeuwarden 58:00
47 Tessa van Dijk 1985 Harlingen 58:04
48 Henny Zijlstra 1957 Marrum 58:26
49 Sarina Jannes 1969 Friesland 58:33
50 Tabitha Krack 1972 Sneek 58:35
51 Anke Peterson 1950 Lionitas 58:36
52 Anita de Vreeze 1974 Leeuwarden 58:41
53 Janny Fennema 1965 Friesland 59:00
54 Renee Huizinga 1990 Leeuwarden 59:16
55 Jellie Tolsma 1977 Leeuwarden 59:28
56 Mariska van der Burg 1988 Leeuwarden 59:45
57 Margreet dijkstra 1973 Lionitas 59:46
58 Marije Jasper 1982 Leeuwarden 59:48
59 Miranda Nijenhuis 1980 Leeuwarden 59:55
60 Linda Zeggelaar 1974 Lionitas 1:00:13
61 Esther van der Meulen 1971 Leeuwarden 1:00:18
62 Hennie Zijlstra 1975 Leeuwarden 1:00:22
63 Margriet Terpstra 1966 Leeuwarden 1:00:23
64 Akkelien Douwstra 1981 Leeuwarden 1:00:32
65 Selena Ypma 1981 Easterwierrum 1:00:43
66 Marike Galama- Schrage 1983 Leeuwarden 1:01:17
67 Sarah Kroger 1989 Leeuwarden 1:01:25
68 Miranda Fokkema 1976 Leeuwarden 1:02:33
69 Afke Brandenburg 1964 Friesland 1:02:36
70 Jacqueline Visser 1967 Leeuwarden 1:02:42
71 Hester Elverdink 1972 Leeuwarden 1:02:47
72 Annemarie Groenenberg 1965 Lionitas 1:02:54
73 Tine visser 1948 Leeuwarden 1:02:54
74 Annemieke Fortuin 1979 Leeuwarden 1:03:06
75 Marie-José Bosma-Schomaker 1965 Friesland 1:03:42
76 Willy de Jong 1967 Leeuwarden 1:04:09
77 Lolkje van der Kooij 1974 Leeuwarden 1:04:18
78 Esmeralda Linting 1989 Leeuwarden 1:04:43
79 Van der Wal 1983 Leeuwarden 1:05:35
80 Meinalda van der Weg 1981 Dutch Runners 1:05:35
81 Klaske van der West 1959 Joure 1:05:38
82 Anneke Sijtsma 1952 Friesland 1:06:13
83 Jetty tabak 1978 Leeuwarden 1:06:30
84 Sietske Reitsma 1967 Wolvega 1:06:30
85 Grietje Stoker-Annema 1965 Wirdum Fr 1:08:22
86 Brenda rodenhuis 1968 Leeuwarden 1:09:15
87 Jacqueline Vogelaar 1969 AV Heerenveen 1:09:15
88 Tanja Postma 1977 Deinum 1:10:16
89 Sietske van der Bij 1961 Friesland 1:13:18
90 Anita van der Wal 1971 Friesland 1:13:18
91 Iris Wijnand 2002 Loopgroep Leeuwarden 1:15:35
92 Trijntje Wijnand 1971 Loopgroep Leeuwarden 1:15:35
93 Sjoukje Sinnema 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:15:42