Condensloop

Noorder Fit Run

Zondag 8 oktober 2017

De Noorder Fit Run is een initiatief van Stichting Vrienden van het MCL en atletiekvereniging Lionitas. De Noorder Fit Run is voor veel lopers hun eerste ‘echte’ loop geweest. Menig hardloopclinic werkt toe naar deze mooie wedstrijd/trimloop. Dit jaar wordt het anders. In plaats van rondes door het park zijn er verschillende afstanden: 1 km, 2,5 km, 5 km, 10 km en 16,1 km, bedrijvenloop is 10 km.
De opbrengst van deze loop gaat elk jaar naar een goed doel. Ook dit jaar is dat weer een afdeling van het MCL. Zij gaan voor de aanschaf van een bewegingsapparaat voor de oudere, kwetsbare patiënt. Bedrijventeams, individuele lopers en kinderen kunnen hun beste beentje voor zetten om voor het goede doel te lopen.

Deelname is geheel op eigen risico en voor eigen verantwoordelijkheid.

Starttijd

11:00 uur Start van de KidsRun 1 km.
11:15 uur 16.1 km en 10 km
11:20 uur 5 km
11:25 uur 2.5 km

Start/Finish

Let op: Start alle afstanden is tegenover het MCL
Finish kidsrun: tegenover MCL
Finish 2.5, 5, 10 en 16,1 km: Nordwin College (voorheen AOC Friesland), Jansoniusstraat 2,
Leeuwarden (nabij het MCL).

Inschrijven

vanaf 10:00 uur in het AOC tot 10:45.

Inschrijfgeld

Jeugd tot 15 jaar: € 2,50
15 Jaar en ouder: € 5,00

Routes (onder voorbehoud)

1 km kidsrun : afstandmeten.nl
2,5 km : afstandmeten.nl
5 km : afstandmeten.nl
10 km : afstandmeten.nl
16 km : afstandmeten.nl

Prijzen

Voor alle jeugd een medaille. Bekers voor de eerste drie mannen en vrouwen op de 10 km.
Beker voor eerste dame en heer op de 10 km die werkzaam is bij Medisch Centrum Leeuwarden.
Bekers voor de eerste drie bedrijven.

Aanwezig

Ruime parkeergelegenheid
Douches en kleedkamers
Verzorging onderweg en na afloop

Foto’s

Helaas zijn er nog geen foto’s van dit evenement beschikbaar.

J-15, 1 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jakob Zeijl 2007 Lionitas 4:16
2 Luc van der Wal 2006 Lionitas 4:17
3 Merlijn Rosier 2009 Lionitas 4:28
4 Jurre Muller 2009 Lionitas 4:33
5 Hessel Pijlman 2008 Lionitas 4:42
6 Jort Jellema 2007 Lionitas 4:59
7 Josse Bouma 2009 Leeuwarden 5:08
8 Kasper Lubbers 2011 Leeuwarden 5:11
9 Naud Scheepstra 2009 Lionitas 5:15
10 Tjalling Bijlsma 2011 Gytsjerk 5:20
11 Mads Jellema 2010 Leeuwarden 5:34
12 Jesco van Gelder 2009 Lionitas 5:43
13 Ivo snitker 2010 Leeuwarden 5:51
14 Hidde van der Zee 2011 Leeuwarden 5:53
15 Tieme Muller 2011 Leeuwarden 6:05
16 Ids Douma 2012 Leeuwarden 6:37
17 Lucas Werkhoven 2009 Leeuwarden 6:38
18 Lars Adema 2012 Leeuwarden 7:11

M-15, 1 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisca van Gelder 2005 Lionitas 4:23
2 Margot Bijlsma 2007 Gytsjerk 4:49
3 Fardau Zeijl 2009 Goutum 5:03
4 Maira Darsow 2009 Lionitas 5:07
5 Karlijn Westra 2010 Leeuwarden 5:08
6 Famke Douma 2011 Leeuwarden 5:30
7 Mirthe Niehof 2010 Leeuwarden 5:50
8 Dione van Gelder 2007 Lionitas 6:17
9 Sophie Kuiken 2005 Lionitas 6:17
10 Ranja Lubbers 2009 Leeuwarden 6:28
11 Marlieke de Vries 2011 Leeuwarden 6:30
12 Rosalie Werkhoven 2011 Leeuwarden 6:42
13 Manon Weiland 2009 Leeuwarden 6:56
14 Eva Adema 2008 Leeuwarden 7:10
15 Venna Bouma 2012 Leeuwarden 7:55

J-15, 2,5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jannis Darsow 2007 Lionitas 10:58
2 Lucas Klesper 2006 Lionitas 13:01

M-15, 2,5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mayke Ruige 2006 Lionitas 12:42
2 Mirte Xanne de Groot 2007 Leeuwarden 14:35

MAN, 2,5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeffrey De Groot 1972 Leeuwarden 14:37

VROUW, 2,5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nienke Nauta 1992 Leeuwarden 20:45
2 Hester Nauta 1992 Utrecht 20:46

MAN, 5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Sytze Jonker 1986 Hemrik 16:03
2 Steven Koffijberg 1994 Lionitas 19:41
3 Durk Polet 1967 Burgum 21:01
4 Pieter de Jong 1987 Jubbega 21:32
5 Glenn de Vries 2001 Lionitas 21:39
6 Remy Borawitz 2000 Lionitas 21:53
7 Minne Marinus 1981 Grou 24:28
8 Arno Niehof 1981 Leeuwarden 24:32
9 Richard Stillebroer 1962 Goutum 25:02
10 Giso van Houte 1972 Groningen 25:09
11 Bodhi Vreugendenhil 2006 Leeuwarden 25:31
12 Chris Vreugdenhil 1971 Leeuwarden 25:31
13 Cor Kooistra 1965 Deinum 25:51
14 M. Jubilana 1977 Leeuwarden 25:51
15 Daniel Kroontje 1985 Tytsjerk 25:51
16 Remko Pijlman 1976 Leeuwarden 27:58
17 Henk Postma 1959 Friesland 28:52
18 Gerard Huizinga 1960 Winschoten 29:10
19 Bas Visser 2001 Leeuwarden 29:12
20 Klaas Jan van der Kooi 1968 Burgum 29:32
21 Andre Hartmann 1966 Leeuwarden 29:46
22 Erwin Cornet 1975 Leeuwarden 29:54
23 Thijs Hofstra 1946 Wytgaard 30:34
24 Folkert van der Veen 1994 Groningen 30:52
25 Frits Ottens 1939 Leeuwarden 32:54
26 Dirk Venema 1952 Leeuwarden 33:33
27 Anne Dijkstra 1950 Hurdegaryp 38:52

VROUW, 5 KLOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Debora Peter 1975 Lionitas 22:22
2 Charissa Zijlstra 1994 Lekkum 23:05
3 Marlies Bär 1995 Groningen 24:34
4 Jolanda Muizer 1976 Friesland 24:37
5 Kim Dekker 1988 St.-Annaparochie 27:02
6 Esther de Boer 1995 Leeuwarden 27:15
7 Janne Martens 1985 Leeuwarden 27:32
8 Welmoed van Seijen 1976 Leeuwarden 28:12
9 Marijke Kuypers 1977 Leeuwarden 28:12
10 Renée Huizinga 1990 Leeuwarden 28:20
11 Elisabeth Reitsma 1979 Leeuwarden 28:21
12 Corine Visser 1972 Leeuwarden 29:12
13 Karin Miedema 1983 Marum 29:23
14 Marijke Kooistra 1982 Stiens 29:39
15 Rosita Jhinkoe Rai 1960 Grijpskerk 29:48
16 Annemieke Fortuin 1979 Leeuwarden 29:54
17 Carla Pijlman 1979 Leeuwarden 30:03
18 Anja ten Berge 1964 Leeuwarden 30:20
19 Therese Wester 1968 Lionitas 30:24
20 Nynke Baron 1979 Leeuwarden 30:31
21 Hilde Baarsma 1996 Hurdegaryp 30:35
22 Marja ten Bruggencate 1996 Hurdegaryp 30:35
23 Jolanda Born 1973 Leeuwarden 31:56
24 Jannie Paauw 1960 Leeuwarden 32:39
25 Sanne Gremme 1974 Leeuwarden 32:42
26 Tineke Louwenaar 1958 Dutch Runners 32:42
27 Andrea Venema 1981 Leiden 33:33
28 Tineke Landsbergen 1955 Ingelum 34:19
29 Elly Bär-Hoekstra 1965 Leeuwarden 34:33
30 Jose Ekkers 1974 Leeuwarden 34:35
31 Alexandra Visser 1973 Leeuwarden 35:59
32 Marga Huizinga 1962 Winschoten 36:13
33 Ankie Jagersma 1955 St.-Annaparochie 37:06
34 Sonja Wobbes 1968 Stiens 43:39
35 Marga Huizinga 1962 Winschoten 47:00

MCL,5 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Edwin Deelstra 1949 Leeuwarden 30:10
2 Patricia Bouman 1985 Steenwijk 32:01
3 Anke Strikwerda 1984 Itens 32:14
4 Siebrig Schiphof 1983 Leeuwarden 32:14
5 Antoinet van der Wel 1968 Grou 32:49
6 Mariette Hees 1959 Leeuwarden 32:49

MAN, 10 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Oostra 1983 Friesland 35:40
2 Erik Verdoorn 1980 Lionitas 39:08
3 Simon Regnerus 1968 Marrum 39:59
4 Pieter Talsma 1983 Athleta 40:22
5 IJnze Stienstra 1962 Lionitas 41:33
6 Walter Sinnema 1990 Joure 42:00
7 David van Oosten 1990 Lionitas 42:07
8 Richard de Graaf 1981 Mantgum 42:23
9 Hendrik Hoekstra 1971 Joure 43:03
10 Harold Brouwer 1977 Heerenveen 43:27
11 Keimpe Reitsma 1966 Pieterzijl 43:45
12 Theo Borawitz 1959 Lionitas 44:23
13 Maarten Kloppenburg 1981 Leeuwarden 45:13
14 Rudiger Darsow 1966 Leeuwarden 45:18
15 Bart Kobus 1978 Leeuwarden 45:51
16 Willem de Vries 1974 Burgum 46:02
17 Abel Reitsma 1987 Leeuwarden 46:10
18 Pim Rasing 1982 Leeuwarden 46:24
19 Marco Pietersma 1970 Lionitas 46:34
20 Gerben Ellerie 1970 Berltsum 48:02
21 Peter de Ruiter 1966 Goutum 48:07
22 Christiaan Werkhoven 1975 Leeuwarden 48:27
23 Gaatse Westra 1973 Leeuwarden 48:35
24 Jelle Kazimier 1974 Leeuwarden 48:49
25 Peter van der Burgh 1972 Leeuwarden 49:37
26 Carlo Loos 1971 Lionitas 49:53
27 Otto de Boer 1955 Leeuwarden 50:03
28 Erik Willems 1970 St.-Annaparochie 50:28
29 Paul Neven 1958 Leeuwarden 50:32
30 Peter Rutkens 1958 Lionitas 50:34
31 André Bär 1963 Lionitas 52:18
32 Louis Bakker 1955 Leeuwarden 52:39
33 Cees Methorst 1945 Zegveld 52:53
34 Edo Eisma 1958 Goutum 53:08
35 Peter Visser 1970 Leeuwarden 53:19
36 Rik Troostheide 1975 Leeuwarden 54:19
37 Woter-Geert Meijer 1999 Lionitas 55:02
38 Jelle Visser 1965 Leeuwarden 56:13
39 Richard de Jong 1981 Lekkum 58:05
40 Djurre van der Schaaf 1951 Friesland 58:09
41 Rense Zwerver 1952 Leeuwarden 58:32
42 Berend Boom 1953 Leeuwarden 58:56
43 Berend de Jong 1972 Leeuwarden 58:59
44 Arjen Spijkstra 1951 Leeuwarden 59:34
45 Ruben Artinger 1976 Barum/Duitsland 59:43
46 Jan Feenstra 1941 Friesland 1:00:13
47 Jelle de Haan 1968 Haskerhorne 1:00:37
48 Johan Zijlstra 1960 Leeuwarden 1:01:15
49 Klaas Nieuwhof 1968 Berltsum 1:02:17
50 Wieger Scholte 1958 Hurdegaryp 1:02:45
51 John Monincx 1947 Goutum 1:02:51
52 Rob Kelder 1973 Ryptsjerk 1:03:14
53 Johan Fonk 1959 Hurdegaryp 1:03:15
54 Maarten Jan Hiemstra 1977 Leeuwarden 1:04:52
55 Piet Deen 1933 Leeuwarden 1:06:41
56 Theo Runia 1965 Leeuwarden 1:08:26
57 Sjoerd Eerhard 1972 1:09:22
58 Joop Boonstra 1944 Friesland 1:12:12
59 Jippe Bokma 1949 Friesland 1:12:13

VROUW, 10 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Simone van Dijk 1978 Lionitas 45:05
2 Grietje van der Schaaf 1976 Berltsum 50:41
3 Nienke van Uitert 1976 Leeuwarden 50:48
4 Jelma Wassenaar 1975 Berltsum 52:57
5 Cynthia van Ekeren 1972 Leeuwarden 53:52
6 Tineke Leeuwesteijn 1964 Loopgroep Leeuwarden 54:36
7 Lucia Hollander 1969 Lionitas 55:04
8 Rinyanne Dirksma 1983 Leeuwarden 55:36
9 Rianne v.d. Veen 1987 Hierden 58:05
10 Hennie Tromp 1985 Leeuwarden 58:20
11 Cindy de Jager 1976 St.-Annaparochie 59:04
12 Hannie Bouma-Menger 1960 Leeuwarden 59:07
13 Jenny Fokkema 1991 Ingelum 59:36
14 Sarina Jannes 1969 Leeuwarden 59:44
15 Pauline Bastien 2001 Leeuwarden 59:45
16 Wendelien Schalij 1959 Leeuwarden 59:46
17 Irene van Elteren 1964 Leeuwarden 1:01:15
18 Corrie Pars 1966 St.-Annaparochie 1:01:48
19 Gelske Rozema 1967 Goutum 1:02:08
20 Tine Visser 1948 Lionitas 1:02:31
21 Marjan Hoexum 1968 Lionitas 1:02:47
22 Sonja Douma 1981 Loopgroep Leeuwarden 1:03:06
23 Sam Kelder 1992 Ryptsjerk 1:03:15
24 Anneke v.d. Meer 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:08:27
25 Tini van Vilsteren-Talsma 1968 Athleta 1:16:27

MCL, 10 KILOMETER

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thony van der Veen 1970 Loopclub Burgum 47:58
2 Armanda Groen 1973 Leeuwarden 57:55
3 Anniek de Ruiter 1967 Goutum 1:04:28
4 De Vries – Stilma 1976 Leeuwarden 1:06:18
5 Sjoke de Haan-Zwart 1992 Minnertsga 1:09:23

MAN, 10 EM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hagos Berhane 1994 Burgum 59:18
2 Harry Wiersma 1972 Lionitas 59:22
3 Friso Douma 1996 Leeuwarden 1:08:56
4 Ferry Wijngaarden 1979 Leeuwarden 1:14:35
5 Ronald de Haan 1974 Dutch Runners 1:15:53
6 Jan Bosgraaf 1961 Drachten 1:16:06
7 Alex van Zurk 1962 Leeuwarden 1:17:33
8 Martin van den Burg 1963 Sneek 1:17:44
9 Herman Wassens 1960 Lionitas 1:19:22
10 André Jellema 1969 Lionitas 1:19:24
11 Anko de Jong 1971 Lionitas 1:19:42
12 Jacob Munneke 1977 Leeuwarden 1:19:53
13 Rinke de Jong 1962 Leeuwarden 1:20:37
14 Marcel Perdu 1971 Leeuwarden 1:20:44
15 Bouwe Hiddinga 1968 Lionitas 1:20:55
16 Ruurd Veenstra 1949 Twijzelerheide 1:21:24
17 Duco Zijlstra 1957 Friesland 1:23:46
18 Andre van den Heuvel 1959 Leeuwarden 1:24:34
19 Wim Kuipers 1955 Sneek 1:25:14
20 Jan van der Mei 1962 Friesland 1:25:48
21 Johannes van der Kooi 1967 Gytsjerk 1:27:33
22 Gerben Brouwer 1950 Sneek 1:27:44
23 Rick van Gerwen 1981 De Knipe 1:30:17
24 Ulbe van der Wal 1958 Friesland 1:30:23
25 Dick Wielenga 1962 Leeuwarden 1:31:33
26 Willem Reitsma 1954 Leeuwarden 1:33:45
27 Siep Louwsma 1962 Lionitas 1:33:51
28 Koos van der Ploeg 1960 Leeuwarden 1:38:22
29 Jan Panhuis 1946 Friesland 1:39:02
30 Femme de Bruin 1953 Friesland 1:40:42
31 Arnold van der Holst 1969 Dutch Runners 1:47:52
32 Herman Hoekstra 1952 Friesland 1:54:28
33 Reinder Sinnema 1958 Lionitas 1:54:28

VROUW, 10 EM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saakje Regnerus 1966 Broeksterwald 1:21:24
2 Dorien Kooistra 1980 Lytsewierrum 1:27:53
3 Linda Dekker 1970 Leeuwarden 1:34:23
4 Tjitske van Lien 1975 Lionitas 1:34:23
5 Aukje Kracht 1957 Loopgroep Leeuwarden 1:42:02
6 Tanja Postma 1977 Deinum 1:46:43
7 Jolanda Nijenhuis 1963 Friesland 1:53:16