Condensloop

Zaterdag 1 april 2017

De Condensloop, vroeger ook bekend als de Friese Vlagloop, Koopmans Meelloop en Blikkringloop, start bij de CCF. Vanuit hier loop je richting natuurgebied ‘de Groene Ster’. Voor de jeugd is er natuurlijk ook een 1 km kidsrun t/m 10 jaar, maar ook een 2,8 km t/m 14 jaar. Daarnaast kan je kiezen voor een een 2,8 km, een 5 km, een 10 km of een halve marathon (21,1 kilometer). De afstanden zijn exact opgemeten. Iedere deelnemer ontvangt een tas vol met producten van Friesland Campina. Voor alle afstanden (behalve de 10 km en de 21 km) zijn er ereprijzen. Voor de 21 km zijn er geldprijzen overall en/of per categorie te verdienen. Voor de 10 km zijn er alleen geldprijzen overall te verdienen. Zie onder prijzenschema.

Deelname is geheel op eigen risico en voor eigen verantwoordelijkheid.

Inschrijven

Starttijd

12:00 uur 21 km
12:15 uur 10 km
12:20 uur 5 km
12:25 uur 1 km kidsrun
12:27 uur 2,8 km

Startplaats

CCF, Merodestraat 1
Leeuwarden

Inschrijven

Inschrijven Inschrijven

Na-inschrijven vanaf 10:00 uur tot 11:30 uur bij het secreatriaat bij de CCF aan de Pieter Stuyvesantweg Leeuwarden
Na-inschrijving is € 2,00 duurder! Zie plattegrond op Infoblad

Inschrijfgeld

21 km € 7,50 KNAU-leden
21 km € 8,50 niet KNAU
10 km € 6,00 KNAU-leden
10 km € 7,00 niet KNAU
5 km € 5,00 KNAU-leden
5 km € 6,00 niet KNAU
2,8 km € 4,00 t/m 14 jaar
2,8 km € 5,00 15 jaar en ouder
1 km € 2,50 voor alle kids
Na-inschrijving extra kosten € 2,00 (geldt niet voor 1 km en 2,8 km)
Huur ChampionChip € 2,00

Route

Aanwezig

PARKEREN: Er is ruime parkeergelegenhied aan de Tjalkstraat achter het hoofdkantoor van FrieslandCampina (zie Google Maps). Het is verboden te parkeren op het terrein van de Albert Heijn aan de Willem Lodewijkstraat/Emmakade
Er is verzorging onderweg en na afloop.
Er is kleedgelegenheid aanwezig.
Er is geen douchegelegenheid.

Prijzen

Bij verbetering van het parcoursrecord 21 km stelt FrieslandCampina een geldprijs beschikbaar van € 115,00. Parcoursrecord heren: 1:04:59, dames 1:15:44.
Op de 21 km wordt geen onderscheid gemaakt tussen recreanten en wedstrijdlopers. Op de 21 km zijn er overall klassementen voor mannen en vrouwen : 1e prijs € 125,00 , 2e prijs € 100,00 en 3e prijs € 75,00. Voor de 21 km zijn er drie geldprijzen per categorie Mannen senioren, Mannen 40+, Mannen 50+, Mannen 60+, Vrouwen senioren, Vrouwen 35+, Vrouwen 45+ en Vrouwen 55+ respectievelijk € 50,00 , € 30,00 en € 20,00. Een prijswinnaar uit het overall klassement ontvangt uiteraard geen prijs meer uit het categorie klassement. De prijs uit het categorie klassement vervalt dan.
Op de 10 km zijn er zowel voor de Mannen als de Vrouwen voor de eerste drie aankomenden geldprijzen te verdienen respectievelijk € 50,00 , € 30,00 en € 20,00.
Op de 1 km kidsrun (1-8 jaar en 9-10 jaar) , de 2,8 km (t/m 14 jaar) en de 5 km zijn ereprijzen voor de eerste drie aankomenden.

Herinnering

Iedere deelnemer ontvangt een tas vol met producten van Friesland Campina.
Bovendien is er voor alle deelnemers aan de kidsrun een medaille.

Foto’s

Bekijk na afloop hier de foto’s

M-9, 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Noa de Boer 2008 Horror 4:33 4:30
2 Rixt Sanne Drenten 2007 Leeuwarden 4:40 4:37
3 Dione van Gelder 2007 Lionitas 6:07 5:59
4 Feline Jutte 2008 Leeuwarden 6:26 6:22
5 Marthe Uringa 2007 Leeuwarden 6:27 6:25
6 Eva van der Kooij 2007 Leeuwarden 6:33 6:28
7 Famke Douma 2011 Leeuwarden 6:33 6:29
8 Loulou-Rosa Arends 2008 Leeuwarden 6:39 6:34
9 Hanna de Vries 2009 Lionitas 6:47 6:42
10 Marije Berg 2008 Leeuwarden 6:50 6:44
11 Lieve Fraser 2008 Leeuwarden 6:51 6:47
12 Esmée Wijngaarden 2009 Leeuwarden 7:24 7:18
13 Jasmijn van Kammen 2010 Burgum 7:24 7:17
14 Marlieke de Vries 2011 Leeuwarden 7:35 7:25
15 Isa de Boer 2012 Exmorra 9:47 9:40

J-9 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ids Waanders 2007 Lionitas 4:33 4:28
2 Sjoerd Andringa 2008 Leeuwarden 4:43 4:40
3 Marne van der Kooi 2007 Impala 5:19 5:16
4 Stein Boringa 2008 Lionitas 5:29 5:26
5 Reinder Andringa 2007 Lionitas 5:36 5:32
6 Bram Wimmenhove 2009 Leeuwarden 5:41 5:38
7 Jort Jellema 2007 Lionitas 5:50 5:47
8 Hessel Pijlman 2008 Lionitas 5:50 5:46
9 Mark Harmen Diederick Postma 2009 Leeuwarden 6:05 6:04
10 Hidde Vink 2008 Leeuwarden 6:33 6:31
11 Tiemen Dijkstra 2011 Leeuwarden 6:58 6:55
12 Thom Vellema 2011 Leeuwarden 7:16 7:10
13 Rafael Kolk 2010 Leeuwarden 7:16 7:12
14 Samuele Rizzitiello 2009 Harlingen 7:20 7:16
15 Koen van der Kooij 2010 Leeuwarden 7:21 7:16
16 Jesco van Gelder 2009 Leeuwarden 7:23 7:20
17 Ids Douma 2012 Leeuwarden 7:35 7:31
18 Mads Jellema 2010 Leeuwarden 8:50 8:44
19 Leon Spoor 2012 Leeuwarden 11:07 11:00

M9-10, 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Renske Drenten 2005 Lionitas 4:14 4:11
2 Yara de Boer 2006 Horror 4:24 4:22
3 Martje ter Doest 2006 Impala 4:37 4:35
4 Mayke Ruige 2006 Lionitas 5:15 5:12
5 Lara Laanstra 2005 Lionitas 5:19 5:17
6 Lisca van Gelder 2005 Lionitas 5:21 5:17
7 Emma Pijlman 2006 Leeuwarden 5:33 5:29
8 Shanara van Zandvoort 2006 Lionitas 5:35 5:32
9 Marleen de Roos 2006 Leeuwarden 5:35 5:31
10 Annarens van der Hem 2006 Dronryp 5:44 5:42
11 Pieke de Kluyver 2006 Lionitas 5:58 5:51

J9-10, 1 KM KIDSRUN

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cas Pieter Kuipers 2006 Stiens 5:03 5:00
2 Stijn van Deutekom 2005 Lionitas 5:14 5:11
3 Igor de Haan 2006 Lionitas 5:17 5:10
4 Amar Visser 2007 Leeuwarden 5:20 5:12
5 Finn Fraser 2006 Leeuwarden 5:38 5:33

M-15, 2,8 KM JEUGT (T

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marene Scholtens 2002 Lionitas 11:14 11:13
2 Eva Hendriks 2003 Lionitas 12:36 12:35
3 Eline Ruige 2004 Lionitas 12:47 12:46
4 Merel Pieternella de Vries 2004 Deinum 12:53 12:51
5 Hester Hoekstra 2004 Lionitas 12:55 12:52
6 Josefien Bies 2004 Leeuwarden 13:32 13:30
7 Jessie ten Hoeve 2004 Lionitas 13:41 13:40
8 Tessa de Roos 2006 Lionitas 14:17 14:14
9 Elza van der Meulen 2006 Lionitas 14:22 14:21
10 Madelief van Meegdenburg 2003 Leeuwarden 14:23 14:21
11 Ilse Terpstra 2004 Lionitas 14:29 14:27
12 Esmay de Jonge 2004 Lionitas 14:50 14:48
13 Merel Wetterhahn 2004 Lionitas 15:26 15:25
14 Annika Brummer 2006 Lionitas 15:27 15:25
15 Anna Jorritsma 2005 Lionitas 15:41 15:38
16 Laura Berg 2005 Leeuwarden 15:55 15:53
17 Noa Tiggelaar 2003 Leeuwarden 16:27 16:25
18 Fione Fennema 2006 Leeuwarden 17:11 17:08
19 Ilse Jorritsma 2008 Lionitas 17:57 17:54

J-15, 2,8 KM JEUGD (T

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jing Oldhoff 2002 Lionitas 10:39 10:38
2 Melle Ketellapper 2004 Lionitas 10:52 10:51
3 Gydo Tiggelaar 2005 Lionitas 12:32 12:30
4 Luuk Hoekman 2003 Leeuwarden 17:28 17:26

VROUW, 2,8 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marie Jorritsma 1980 Leeuwarden 17:58 17:55
2 Elena Berteanu 1988 Leeuwarden 19:38 19:34

MAN, 2,8 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Eric fennema 1968 Leeuwarden 17:10 17:07
2 Dirk van Beelen 1958 Hurdegaryp 17:33 17:28
3 Leon Tiemersma 1987 Leeuwarden 19:38 19:34
4 Maarten van den Noort 1984 Roden 19:39 19:35

VROUW, 5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mare te Biesebeek 2000 Lionitas 19:42 19:40
2 Rianne Harmsen- de Boer 1991 Drachten 19:57 19:54
3 Lisanne Jager 1994 Lionitas 20:26 20:25
4 Rianne Nyenhuis 1999 Lionitas 20:57 20:56
5 Lisa Muizer 1999 Lionitas 20:58 20:57
6 Debora Peter 1975 Lionitas 21:31 21:29
7 Isabelle Semler 2000 ATC ’75 22:55 22:53
8 Anita van der Wal 1971 Friesland 23:01 23:00
9 Marloes van Leeuwen 1987 Leeuwarden 23:52 23:49
10 Robin Nijholt 1995 Ossenzijl 24:39 24:36
11 Larissa Bakker 1972 Leeuwarden 24:59 24:52
12 Jolanda Tanahatoe 1978 Leeuwarden 25:36 25:32
13 Irene Kalter 1997 Groningen 26:09 26:07
14 Vera Neven 1993 Groningen 26:23 26:20
15 Renée Huizinga 1990 Leeuwarden 26:50 26:40
16 Evelien Bruinenberg 1987 Leeuwarden 26:53 26:50
17 Marieke Bos 1989 Leeuwarden 26:59 26:49
18 Saskia Jolanda Scholtens 1979 Leeuwarden 27:13 27:09
19 Johanna de Boer 1994 Kollumerzwaag 27:25 27:11
20 Ymie Kamsma 1981 Leeuwarden 27:26 27:22
21 Leentje Steringa-Elverdink 1974 Buitenpost 27:31 27:23
22 Marije Jasper 1982 Leeuwarden 27:34 27:29
23 Annegien de Vries 1985 Leeuwarden 27:45 27:35
24 Reina Wijnia-Kwant 1956 Hasselt 28:04 28:01
25 Tineke van Berkum 1967 AV Heerenveen 28:10 28:05
26 Martha Buning 1970 Goutum 28:12 28:06
27 Jildau Fokkema 1978 Leeuwarden 28:12 28:04
28 Riëtte Scholden Linde 1972 Leeuwarden 28:24 28:14
29 Marjan Smith 1981 Leeuwarden 28:32 28:27
30 Miranda Fokkema 1976 Leeuwarden 28:33 28:20
31 Anny Feddema 1961 Katlijk 28:38 28:33
32 Elbrich de Boer 1976 Sneek 29:04 29:00
33 Reny van der Veen 1986 Leeuwarden 29:04 29:00
34 Klary-An Wimmenhove 1976 Leeuwarden 29:07 29:04
35 Miranda de Jong-Leij 1973 Leeuwarden 29:10 29:08
36 Christiene Sikkema 1990 Grou 29:11 29:05
37 Hetty Stellingwerf 1965 Lemmer 29:13 29:09
38 Jittie Oosterdijk 1963 Burgum 29:23 29:04
39 Celesta Braaksma 1980 Leeuwarden 29:43 29:39
40 Mireille Beukers 1991 Assen 29:45 29:31
41 Anne den Herder 1968 Menaam 29:46 29:38
42 Rommy Lootsma 1952 Leeuwarden 29:50 29:36
43 Jolanda Glim 1978 Leeuwarden 29:54 29:47
44 Anja ten Berge 1964 Leeuwarden 30:00 29:40
45 Anneke Roorda 1976 Delft 30:05 29:59
46 My-Tien Huynh 1978 Leeuwarden 30:18 30:12
47 Ymkje Leijstra 1975 Leeuwarden 30:27 30:09
48 Nynke Baron 1979 Leeuwarden 30:29 30:08
49 Feikje Fokkema 1986 Leeuwarden 30:31 30:24
50 Adri van Klaarbergen 1969 Leeuwarden 30:49 30:44
51 Siemie Reinsma 1962 Athleta 30:49 30:37
52 Karin van der Wal 1982 Leeuwarden 31:05 30:57
53 Tjadlind Arends 1979 Leeuwarden 31:08 30:54
54 Joke Hoftijser 1947 Leeuwarden 31:09 31:02
55 Dorienke Wilts 1988 Loopgroep Leeuwarden 31:17 31:01
56 Gryt van der Laan 1967 Leeuwarden 31:40 31:31
57 Marian Dekker 1969 Loopgroep Leeuwarden 31:45 31:31
58 Thirza Geertsma 1992 Leeuwarden 31:47 31:42
59 Antje de Boer 1970 Leeuwarden 31:48 31:31
60 Iris Wijnand 2002 Wergea 31:51 31:37
61 Trijntje Wijnand 1971 Loopgroep Leeuwarden 31:51 31:37
62 Helena Tamminga 1993 Leeuwarden 31:53 31:34
63 Hannie Keidel 1962 Wirdum Fr 31:57 31:43
64 Mathilde de Wilt 1991 Leeuwarden 31:59 31:48
65 Hilda Kamminga 1961 Leeuwarden 32:02 31:52
66 Alina Wiegersma 1991 Leeuwarden 32:11 31:56
67 Jolanda Born-Lamminga 1973 Leeuwarden 32:12 32:02
68 Miranda Overwijk 1974 Lionitas 32:12 32:01
69 Maaike van den Akker 1965 Pingjum 32:20 32:04
70 Tini van Vilsteren 1968 Athleta 32:28 32:16
71 Amber Hellinga 1995 Joure 32:41 32:23
72 Meriam Reusink 1972 Leeuwarden 32:48 32:31
73 Margriet Bakker 1961 Leeuwarden 33:02 32:52
74 Iris van Hulsen 1991 Leeuwarden 33:03 32:54
75 Andrea Venema 1981 Leiden 33:04 32:51
76 Ruth Kloppenburg 2002 Enschede 33:04 32:52
77 Joke Stielstra 1961 Leeuwarden 33:12 33:03
78 Linda van Bolhuis 1979 Leeuwarden 33:15 32:54
79 Marijke Braaksma 1987 Vrouwenparochie 33:20 33:01
80 Ina Braaksma 1965 Vrouwenparochie 33:20 33:02
81 Claudia Verdoorn 1983 Goutum 33:39 33:34
82 Marian Visser 1977 Leeuwarden 33:44 33:35
83 Doutzen Oppers 1972 Britsum 33:51 33:34
84 Dorien Zijlstra 1972 Britsum 33:51 33:34
85 Edith Witteveen 1973 Leeuwarden 34:01 33:38
86 Dieuwertje Feenstra 1983 Leeuwarden 34:03 33:48
87 Lisa Schulpzand 2002 Leeuwarden 34:16 33:57
88 Klazien Scheepstra 1961 Goutum 34:43 34:36
89 Karin Woudstra 1976 Leeuwarden 34:55 34:48
90 Nancy L. Caviet 1950 Friesland 35:05 34:57
91 Anita Beijma 1972 Loopgroep Leeuwarden 36:20 36:03
92 Arwen Bouwer 1973 Loopgroep Leeuwarden 36:20 36:03
93 Pauline Steenbergen 1981 Leeuwarden 36:52 36:42
94 Christina Dijkstra 1982 Leeuwarden 37:37 37:16
95 Durkje Oegema de Vries 1971 Dokkum 39:53 39:40
96 Annika Huizing 2000 Lionitas 41:24 41:24
97 Nieske Kooistra 1997 Gorredijk 41:46 41:33
98 Alie Kooistra 1967 Jirnsum 41:46 41:33

MAN, 5 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Oldhoff 2000 Lionitas 16:54 16:53
2 Janco Rijpstra 1999 Lionitas 16:59 16:58
3 Henri Harmsen 1988 Impala 17:18 17:17
4 Steven Koffijberg 1994 Lionitas 17:22 17:21
5 Joris van den Bosch 1995 Lionitas 17:38 17:36
6 Leon van Lunzen 2001 Lionitas 19:32 19:31
7 Glenn de Vries 2001 Lionitas 19:52 19:51
8 Goos Bies 1967 Leeuwarden 20:15 20:14
9 Henk Hoekman 1960 Friesland 20:17 20:15
10 Harry Papjes 1964 Loopgroep Hugo Veenker 20:51 20:49
11 Harm Andringa 1972 Leeuwarden 21:02 21:00
12 Bouwe Hiddinga 1968 Lionitas 21:53 21:50
13 Aant-Pieter Wijnsma 1980 Dokkum 22:17 22:15
14 Jarin van der Kooi 2000 Impala 22:25 22:21
15 Remy Borawitz 2000 Lionitas 23:00 22:57
16 Rik Troostheide 1975 Leeuwarden 23:14 23:09
17 Rein Trinks 1980 Leeuwarden 23:29 23:25
18 Andre Harder 1980 Harlingen 24:05 23:50
19 Paul Henstra 1980 Leeuwarden 24:33 24:27
20 Erik Piekema 1985 Leeuwarden 25:10 24:58
21 Pierre Zondervan 1977 Leeuwarden 25:33 25:17
22 Dyon Ruiter 1993 Rotterdam 26:23 26:20
23 Sjoerd van der Wal 1991 Lionitas 26:40 26:39
24 Ingmar Fennema 1992 Leeuwarden 26:41 26:30
25 Emiel Woortman 1987 Leeuwarden 26:44 26:34
26 Otte de Jong 1957 Leeuwarden 26:55 26:50
27 Raphael Halfweeg 1993 Leeuwarden 26:59 26:50
28 Kylian Pueper 2002 Goutum 26:59 26:54
29 Wim van der Meulen 1970 Leeuwarden 27:08 26:51
30 Stephan Pueper 1971 Loopgroep Leeuwarden 27:12 27:07
31 Remko Pijlman 1976 Leeuwarden 27:16 27:04
32 Anco Buning 1969 Goutum 28:12 28:05
33 Jaap Jager 1966 Leeuwarden 28:20 28:15
34 André Hartmann 1966 Leeuwarden 28:30 28:18
35 Steven Akker 1956 Pingjum 28:49 28:33
36 I. Postma 1957 Pingjum 28:49 28:33
37 Martin Visser 1980 Leeuwarden 29:09 28:53
38 Johannes 1953 Blije 29:21 29:07
39 Peter Spiekstra 1959 Leeuwarden 29:28 29:18
40 Rutger Rinsma 2002 Menaam 29:35 29:27
41 Guido Groen 1969 Drachten 29:37 29:16
42 Rob. Eckringa 1965 Leeuwarden 29:37 29:08
43 Thijs Groen 2003 Drachten 29:48 29:28
44 Jeroen Mijnen 1978 Joure 30:03 29:42
45 Henri Kloppenburg 1971 Enschede 30:26 30:13
46 Michel Switters 1969 Leeuwarden 30:40 30:29
47 Robert Otten 1971 Leeuwarden 30:45 30:29
48 Rob Bandell 1970 Oranjewoud 31:04 30:53
49 Ben Verweij 1961 Leeuwarden 31:37 31:26
50 Krishna Janki 1993 Leeuwarden 31:41 31:19
51 Frits Ottens 1939 Friesland 32:01 31:39
52 Marc Plomp 1971 Leeuwarden 32:04 31:57
53 Thomas Hellinga 1967 Joure 32:42 32:24
54 Dirk H Venema 1952 Leeuwarden 33:03 32:52
55 Anne Kooistra 1969 Athleta 33:05 32:52
56 Remco Haijma 1977 Leeuwarden 33:16 33:01
57 Henk Tamminga 1965 Dokkum 33:37 33:27
58 Chris Monsma 1964 Leeuwarden 34:02 33:49
59 Jan Schulpzand 1960 Leeuwarden 34:23 34:04
60 H. Annema 1971 Hallum 35:35 35:30
61 Klaas Duits 1944 Horror 37:28 37:25

VROUW, 10 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vera Keidel 1989 Lionitas 43:21 43:20
2 Jikke van den Berg 1969 AV Heerenveen 43:54 43:49
3 Miny Verheij 1982 Leeuwarden 44:41 44:37
4 Linda de Boer 1990 Utrecht 45:45 45:42
5 Anita Bouma 1987 Leeuwarden 45:58 45:54
6 Gerda van Klaarbergen 1983 Lionitas 46:55 46:51
7 Grietje van der Schaaf 1976 Friesland 47:41 47:38
8 Jacinta Fancel 1963 Lionitas 47:58 47:57
9 Marrit Mulder 1984 Leeuwarden 48:48 48:43
10 Elisabeth Plokhooij 1967 Bussum 49:19 49:16
11 Tineke van der Veen 1980 Harlingen 49:35 49:30
12 Dieneke de Groot 1959 Friesland 49:43 49:34
13 Lydia de Roos 1978 Leeuwarden 49:49 49:43
14 Roos Boerma 1959 Loopclub Burgum 49:59 49:52
15 Grietje Dijkstra 1957 Joure 50:10 49:58
16 Gerda Mulder 1983 Leeuwarden 50:39 50:36
17 Corrie vd Weg 1978 Ternaard 50:50 50:38
18 Tracy van der Ploeg 1970 Friesland 50:52 50:46
19 Gerrike de Vries 1986 Leeuwarden 50:53 50:30
20 Monique Medema 1970 Friesland 50:55 50:52
21 Sjoukje de Boer 1979 AV Heerenveen 51:03 50:53
22 Roxanne van Gangelen 1992 St.-Annaparochie 51:23 51:22
23 Marja van der Werf- Zoer 1963 AV Heerenveen 51:26 51:07
24 Anita Hettenvan 1972 Franeker 51:30 51:02
25 Karin Schuhmacher 1977 St.-Annaparochie 51:36 51:31
26 Sjoukje Visser 1988 Damwald 51:39 51:09
27 Chantal Valkema 1990 Athleta 52:13 52:08
28 Bettie Koops 1961 Lionitas 52:18 51:59
29 Jildau Homminga 1976 Leeuwarden 52:28 52:21
30 Linda Post 1980 Leeuwarden 52:42 52:33
31 Maureen van Meegdenburg 1974 Leeuwarden 52:44 52:38
32 Joke van Houten 1983 Boksum 53:08 53:04
33 Jelma Wassenaar 1975 Berltsum 53:11 53:07
34 Mathilde Bijlsma 1972 Franeker 53:19 52:51
35 Jeannemiek Miltenburg 1955 Hilaard 53:35 53:33
36 Chantal Grasman 1989 Aldeboarn 54:06 53:52
37 Frouke Rullmann 1984 Lionitas 54:31 54:27
38 Thea Methorst 1968 Grou 54:33 54:09
39 Lukie Kiestra 1958 Loopgroep Leeuwarden 54:39 54:11
40 Tjitske van Lien 1975 Lionitas 54:40 54:35
41 Linda Dekker 1970 Lionitas 54:42 54:37
42 Maryleen Blaauw 1994 Leeuwarden 54:45 54:41
43 Anita de Vreeze 1974 Leeuwarden 54:56 54:43
44 Yvonne Kaller 1968 Loopgroep Leeuwarden 55:20 54:53
45 Hilda Riksma-Dijkstra 1966 Burgum 55:29 55:11
46 Lisette Doze 1967 Goutum 55:39 55:18
47 Ria van der Schoot 1941 Lionitas 55:59 55:57
48 Afke Hijlkema 1979 Grou 56:04 55:34
49 Sylvia Katoen Leeuwarden 56:10 55:55
50 Corrie. Pars-Leeuwen 1966 Loopgroep Berlikum 56:13 55:39
51 Jitske Heeg 1979 Striep 56:33 56:15
52 Tabi-Anne Zijlstra 1982 Leeuwarden 56:34 56:12
53 Esther Miedema 1974 Boksum 57:04 56:56
54 Nadia Cornelisse 1970 Pingjum 57:09 56:53
55 Jacqueline Wijbenga 1966 St.-Annaparochie 57:16 56:42
56 Anneke Zijlstra 1960 Leeuwarden 57:24 57:17
57 Astrid de Boer 1968 Leeuwarden 57:24 57:17
58 Siska Bongenaar 1972 Leeuwarden 57:25 56:57
59 Ines Jonker 1972 Leeuwarden 57:30 57:23
60 Willy van Asperen 1977 Leeuwarden 57:31 57:07
61 Evelien Adema 1977 Boksum 57:38 57:30
62 Monique de Jong 1962 Leeuwarden 57:41 57:13
63 Hennie Steensma 1965 Feanwalden 57:42 57:14
64 Sonja Douma-Methorst 1981 Loopgroep Leeuwarden 57:49 57:30
65 Wytske van der Kooi 1972 Burgum 57:57 57:36
66 Floor de Vries 1983 Sneek 58:13 57:50
67 Marjolein Bartmann 1981 Leeuwarden 58:26 58:14
68 Lianne van Mourik 1976 Dutch Runners 58:26 58:01
69 Janke Kalter 1965 Loopgroep Leeuwarden 58:31 58:18
70 Vera Berg 1978 Leeuwarden 58:45 58:16
71 Renske van der Kooi 1992 Leeuwarden 58:46 58:25
72 Anja Zuidema 1965 Dokkum 58:48 58:30
73 Afke Punter 1980 Spartacus 58:52 58:24
74 Corrie van der Veen 1966 Spartacus 58:52 58:24
75 Paulien Roest 1976 Leeuwarden 58:58 58:29
76 Mathilda Wassenaar-smits 1978 Wirdum Fr 58:59 58:31
77 Jelly Haarsma 1977 Ternaard 59:01 58:47
78 Cindy de Jager 1976 St.-Annaparochie 59:03 58:30
79 Irene van Elteren 1964 Leeuwarden 59:04 58:29
80 Petri Herder 1985 St.-Annaparochie 59:14 58:42
81 Margreet Dijkstra 1973 Loopgroep Leeuwarden 59:22 58:58
82 Paula Groenewoud 1973 Lionitas 59:25 59:20
83 Minke Oord 1956 Friesland 59:29 59:11
84 Ali Rauwerda-Smids 1964 Leeuwarden 59:37 59:20
85 Hilda van der Meulen 1968 Feanwalden 59:41 59:02
86 Yoko Goudsblom 1984 Nijeholtpade 59:47 59:14
87 Regina Schreiber 1967 Dokkum 59:50 59:32
88 Jolanda Lautenbach 1965 Leeuwarden 59:51 59:34
89 Froukje Hietkamp 1962 Loopgroep Leeuwarden 1:00:21 59:53
90 Sonja Dantuma 1955 Leeuwarden 1:00:30 1:00:25
91 Elly Zwart 1964 Friesland 1:00:30 1:00:24
92 Naraysca Cecilia 1977 Drachten 1:00:37 1:00:12
93 Henriëtte van der Vlugt 1966 Witmarsum 1:00:38 1:00:05
94 Anneke Rispens 1985 AV Heerenveen 1:00:45 1:00:26
95 Gerda Ydema 1954 Lionitas 1:00:46 1:00:24
96 Karin de Vries 1968 Heerenveen 1:01:11 1:00:58
97 Michaela Martens 1960 Leeuwarden 1:01:14 1:01:10
98 Fenna Bijlsma Hardegarijp 1:01:35 1:01:20
99 Inge Kools 1959 Friesland 1:01:41 1:01:12
100 Sarina Jannes 1969 Friesland 1:01:46 1:01:15
101 Anneke Regnerus-Bijleveld 1975 Marrum 1:01:46 1:01:16
102 Wiesje Heidstra 1965 Loopgroep Leeuwarden 1:02:20 1:01:56
103 Alexandra Koster 1969 Loopgroep Leeuwarden 1:02:20 1:01:57
104 Tine Visser 1948 Lionitas 1:02:22 1:02:08
105 Christienn Dijkstra 1969 Feanwalden 1:02:42 1:02:03
106 Magreet Wind 1970 Leeuwarden 1:03:08 1:03:02
107 Susan Wubs 1956 Leeuwarden 1:03:19 1:03:07
108 Alberdina bakker 1982 Leeuwarden 1:03:20 1:03:02
109 Marijke de Jager 1959 Athleta 1:03:27 1:03:02
110 Diena Pel 1977 Loopgroep Leeuwarden 1:03:37 1:03:03
111 Oda Sonsma 1962 Grou 1:04:10 1:03:45
112 Gretha van der Meulen 1970 Garyp 1:04:27 1:04:13
113 Tanja Postma 1977 Deinum 1:04:39 1:04:22
114 Dora Hettinga 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:04:43 1:04:21
115 Anne Houttuin 1958 Loopgroep Leeuwarden 1:04:43 1:04:22
116 Anneke Sijtsma 1952 Friesland 1:05:09 1:04:49
117 Lies Hoekstra 1962 Loopgroep Leeuwarden 1:05:15 1:04:39
118 Jannie Janssens 1966 Leeuwarden 1:05:28 1:04:55
119 Sjoukje Sinnema 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:05:29 1:04:49
120 Finnerieke Bijma 1986 Leeuwarden 1:05:40 1:05:04
121 Lida van Sloten 1965 Loopgroep Leeuwarden 1:06:25 1:05:45
122 Ingrid Bary 1959 Harlingen 1:06:28 1:05:59
123 Marja Muller 1962 Lionitas 1:06:37 1:06:01
124 Grietje Stoker 1965 Wirdum Fr 1:07:02 1:06:22
125 Anja Wielinga 1979 Harlingen 1:09:00 1:08:33
126 Annemarie Koers 1981 Joure 1:09:23 1:09:00
127 Bianca roorda 1980 Goutum 1:09:35 1:08:56
128 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 Friesland 1:10:00 1:09:28
129 Lian Wilming 1988 Leeuwarden 1:10:04 1:09:24
130 Jeannette Medema 1965 Leeuwarden 1:10:25 1:09:58
131 Jelma van der Velde 1961 Feanwalden 1:10:32 1:09:52
132 Maaike Visser 1990 AV Heerenveen 1:11:52 1:11:39
133 Sietske van der Bij 1961 Lionitas 1:12:03 1:11:32
134 Petra Tuithof 1966 Leeuwarden 1:12:14 1:11:41
135 Mirjam Kitsz 1963 Leeuwarden 1:12:14 1:11:45
136 Fokelien Visser 1984 Leeuwarden 1:18:10 1:17:32
137 Grietje de Vries 1974 Loopclub Burgum 1:18:22 1:17:47
138 Janine Jelsma 1993 Athleta 1:20:59 1:20:22
139 Tineke Laninga 1960 Leeuwarden 1:21:02 1:20:24
140 Barbara Zuidema 1969 Athleta 1:21:03 1:20:26
141 Althea Browne 1953 AV Heerenveen 1:21:33 1:21:10

MAN, 10 KM

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Arjen van der Logt 1990 Phoenix 32:57 32:56
2 Paul Geertsma 1985 Lionitas 33:41 33:41
3 Geale Simon Postma 1989 Lionitas 36:09 36:08
4 Folkert Visser 1995 Impala 37:35 37:34
5 Pieter Prins 1985 Friesland 37:54 37:52
6 Jacob van der Ploeg 1968 Friesland 38:45 38:43
7 Teade Rispens 1980 AV Heerenveen 39:11 39:09
8 Frits van Twuyver 1969 Noordkop 39:18 39:18
9 Hans Hiemstra 1978 AV Heerenveen 39:30 39:28
10 Bart Gradussen 1987 Leeuwarden 39:31 39:29
11 Ijnze Stienstra 1962 Lionitas 39:57 39:57
12 Timo Schraa 1990 Lionitas 40:06 40:06
13 Theo Borawitz 1959 Lionitas 40:10 40:08
14 Sander van Hoorn 1986 Lionitas 40:26 40:25
15 Harmen Jorritsma 1968 AV Heerenveen 41:09 41:07
16 Daan vd Geest 1962 Stiens 41:50 41:48
17 Simon Regnerus 1968 Friesland 42:03 42:02
18 Eddy Grootemaat 1971 Gorredijk 42:13 42:10
19 Harmen Dijkstra 1978 Lionitas 42:24 42:22
20 Ronald van Dellen 1987 Leeuwarden 43:11 43:08
21 Koen Kiestra 1950 Friesland 43:29 43:28
22 Jarco Veenstra 1986 De Westereen 43:42 43:28
23 Klaas Pranger 1973 Loopgroep Hugo Veenker 43:43 43:39
24 Jan Douwe Zuidema 1973 Damwald 43:49 43:46
25 Appie Bles 1963 Leeuwarden 43:50 43:47
26 Fre Adema 1965 AV Heerenveen 43:57 43:55
27 Cor de Vries 1966 Lionitas 44:32 44:17
28 Anton Spinder 1979 Friesland 44:37 44:36
29 Gerlof van Minnen 1979 Leeuwarden 44:39 44:34
30 Gertjan Vierling 1971 the Hague Road Runners 45:10 44:48
31 Jacob Tichelaar 1961 Franeker 45:16 45:12
32 Marco Vijver 1969 Franeker 45:29 45:26
33 Wybren Visser 1977 Leeuwarden 45:35 45:33
34 Arie van der Steen 1964 AV Heerenveen 46:00 45:49
35 Johan van Noordenbrug 1949 AV Heerenveen 46:13 46:07
36 Heino van der Meer 1979 Leeuwarden 46:17 46:12
37 Klaas Jan Huizing 1964 Lionitas 46:24 46:21
38 Jelmer Struiksma 1993 Leeuwarden 46:40 46:22
39 Marco Pietersma 1970 Lionitas 46:42 46:40
40 Keesjan de Vries 1955 Lionitas 46:52 46:44
41 Sieberen de Jog 1973 Vegelinsoord 46:56 46:46
42 Kees Visser 1961 AV Heerenveen 47:01 46:55
43 Sytse Samuel de Witte 1991 Ferwoude 47:14 46:41
44 Ronnie Sweep 1983 Leeuwarden 47:15 47:03
45 Jort van Ast 1963 Rotsterhaule 47:16 47:06
46 Rogier Mink 1976 Lionitas 47:24 47:17
47 Sytse Stoel 1980 Menaam 47:35 47:24
48 Guido Vink 1980 Leeuwarden 47:38 47:11
49 Gerard Keuning 1989 Midlum 48:01 47:46
50 René Bruinsma 1977 Leeuwarden 48:01 47:37
51 Rinze vd Brug 1960 Impala 48:04 48:00
52 Nico Lijzenga 1988 Leeuwarden 48:05 47:50
53 Sijtse Jansma 1980 Friesland 48:19 47:57
54 Carlo Loos 1971 Lionitas 48:20 48:01
55 Alle de boer 1956 Kollumerzwaag 48:37 48:20
56 Niek Westra 1991 Leeuwarden 48:44 48:35
57 Wim Mulder 1954 Stiens 48:48 48:43
58 Jan Sikke Postma 1966 Loopgroep Leeuwarden 48:50 48:26
59 Marten van der Kamp 1970 Impala 48:56 48:46
60 Michael Damm 1960 Heerenveen 48:57 48:48
61 Robin Telgenhof 1980 Lionitas 49:05 48:59
62 Thomas van Balen 1996 Leeuwarden 49:09 48:52
63 Johan Tamminga 1951 Jelsum 49:16 49:09
64 Francois Houttuin 1996 Leeuwarden 49:19 49:02
65 Cees Methorst 1945 avVN 49:26 49:07
66 Niels Akker 1982 Bitgummole 49:27 49:11
67 Simon van der Veen 1992 Leeuwarden 49:28 49:04
68 H. Riewald 1976 Dronryp 49:28 49:16
69 Emiel Adema 1977 Menaam 49:40 49:25
70 Tony Uijen 1975 Leeuwarden 49:41 49:12
71 Roelof de Roos 1978 Lionitas 49:49 49:43
72 Henk van der Heide 1963 Boornbergum 49:59 49:50
73 Siebren Boerma 1954 Loopclub Burgum 49:59 49:51
74 Thony van der Veen 1970 Burgum 49:59 49:52
75 Ruurd Veenstra 1949 Loopclub Burgum 50:00 49:51
76 Pieter van der Bij 1957 Athleta 50:00 49:57
77 Adrie Hoks 1977 Joure 50:02 49:52
78 Johan Zandhuis 1964 Sintjohannesga 50:26 50:08
79 Fedde Hoekstra 1973 Noardburgum 50:34 50:17
80 Arnoud Lootsma 1979 Leeuwarden 50:52 50:29
81 Rudmer Herder 1983 Leeuwarden 50:52 50:42
82 Kees van Anken 1951 Lionitas 51:03 50:51
83 Erik Visser 1979 Leeuwarden 51:18 51:02
84 Jaap Dijkstra 1946 Friesland 51:21 51:16
85 Marcel Bomas 1959 Friesland 51:45 51:24
86 Chris de Vries 1980 Lionitas 51:45 51:31
87 Aalze Vriezema 1962 Opeinde 51:47 51:25
88 Jacob Rintjema 1977 Damwald 51:48 51:37
89 Jan-Watse Jousma 1962 Leeuwarden 51:50 51:35
90 Bennie Miedema 1961 Leeuwarden 51:55 51:44
91 Harmen de Boer 1950 Heerenveen 52:09 51:51
92 Bauke Zijlstra 1955 Hantum 52:10 52:07
93 Edo Eisma 1958 Goutum 52:23 52:03
94 Peter Bar 1953 Lionitas 52:25 52:17
95 Wybo Nauta 1970 Goutum 52:46 52:32
96 Erwin Ytsma 1974 Nes gem Dongeradeel 53:04 52:45
97 Ronald Danhof 1963 Onderdendam 53:10 52:58
98 Arjan Russchen 1971 Franeker 53:11 53:01
99 Jacco Vroegop 1975 Leeuwarden 53:14 53:05
100 Ale Brouwer 1979 Reduzum 53:29 53:13
101 Marten Hooijenga 1958 Leeuwarden 53:29 52:59
102 Ralph Zuidema 1975 Leeuwarden 53:37 53:06
103 Hayo Smeltekop 1995 Kimswerd 53:54 53:17
104 Johan Zwerver 1949 Friesland 54:08 54:00
105 Robert-Jan Heizenberg 1984 Lionitas 54:22 54:09
106 Wytse Hiemstra 1982 Goutum 54:28 54:07
107 Harry Reitsma 1990 Buitenpost 54:28 54:12
108 Jaap Bruijnzeel 1963 Lionitas 54:30 54:22
109 Benjo Pelder 1961 Loopgroep Leeuwarden 54:31 54:06
110 Jaap Zandhuis 1961 Leeuwarden 54:32 54:14
111 Jaap Wit 1948 Hera 54:33 54:24
112 Egbert Geertsma 1961 Groningen 54:37 54:17
113 Harold Slomp 1963 Feanwalden 54:40 54:01
114 Fred Willekes 1948 Hurdegaryp 54:43 54:19
115 Bertus Jaarsma 1968 AV Heerenveen 54:50 54:37
116 Henk Winters 1962 Lemmer 55:16 55:02
117 Niels Veenstra 1976 Leeuwarden 55:26 54:55
118 Djurre J. van der Schaaf 1951 Friesland 55:42 55:24
119 Dirk Jan Kuipers 1969 Stiens 56:04 55:51
120 Seth Dorenbos 1975 Leeuwarden 56:10 55:54
121 Ulbe van der Wal 1958 Friesland 56:25 56:12
122 Michele Rizzitiello 1974 Harlingen 56:44 56:18
123 Gerard Hendriksma 1959 Lionitas 56:44 56:31
124 Dick Wielenga 1962 Leeuwarden 56:45 56:29
125 Koos Pietersma 1938 Lionitas 56:52 56:44
126 Peter Faber 1957 Friesland 57:00 56:36
127 Richard Reitsema 1981 Leeuwarden 57:07 56:35
128 Arno Niehof 1981 Leeuwarden 57:08 56:36
129 Patrick Jansma 1969 Franeker 57:31 57:07
130 Rense Zwerver 1952 Leeuwarden 57:31 57:12
131 Jan Volbeda 1952 Spartacus 57:32 57:05
132 Peter Beemsterboer 1965 Doetinchem 57:38 57:15
133 Berend Boom 1953 Friesland 57:41 57:30
134 Leen van Bavel 1949 Loopgroep Leeuwarden 57:43 57:32
135 Jan Jansm 1966 Gytsjerk 57:47 57:22
136 Hedzer Klarenbeek 1954 Leeuwarden 57:50 57:42
137 Dominicus Mulder 1977 Leeuwarden 57:50 57:30
138 Siebren Dijkstra 1968 Loopgroep Leeuwarden 57:58 57:32
139 Brita Dijkstra 1991 Boornbergum 58:39 58:01
140 Pier van Olphen 1968 Loopgroep Leeuwarden 58:41 58:14
141 Heine Sietsma 1988 Boornbergum 58:42 58:04
142 Jan van Bavel 1954 Oostwold gem Leek 58:58 58:47
143 Fred van Elteren 1961 Leeuwarden 59:04 58:29
144 Leo Lodder 1958 Leeuwarden 59:41 59:04
145 Pieter van Dijk 1958 Friesland 59:59 59:42
146 Jan Grasman 1956 Workum 1:00:11 59:57
147 Robert Knoppers 1972 Hijum 1:00:24 1:00:13
148 Cor van Sluis 1949 Friesland 1:00:26 1:00:01
149 Jan Panhuis 1946 Friesland 1:00:33 1:00:24
150 Wybrand de Groot 1956 Friesland 1:00:34 1:00:08
151 Klaas Vlugt van der 1961 Witmarsum 1:00:38 1:00:04
152 Jelle de Haan 1968 Haskerhorne 1:00:57 1:00:16
153 Marinus de Haan 1978 Leeuwarden 1:01:02 1:00:24
154 Piet Deen 1933 Leeuwarden 1:01:19 1:01:07
155 Peter Boersen 1964 Friesland 1:01:41 1:01:12
156 Louis Herrema 1977 Amsterdam 1:01:41 1:01:13
157 Johan Fonk 1959 Hurdegaryp 1:02:14 1:01:48
158 Theo ten Brug 1969 Leeuwarden 1:02:26 1:01:49
159 Piet van der Veer 1957 Harlingen 1:02:36 1:02:13
160 Femme de Briuin 1953 Friesland 1:03:27 1:03:19
161 Ronald Prince 1960 Lemmer 1:03:29 1:03:15
162 Edwin de Jong 1969 Noardburgum 1:03:36 1:03:00
163 Adis Mujdzic 1979 Jelsum 1:04:27 1:04:23
164 Roel Landman 1950 Leeuwarden 1:04:54 1:04:28
165 Geert veenstra 1958 Rûnom Mantgum 1:04:57 1:04:21
166 Johan Zijlstra 1960 Leeuwarden 1:05:53 1:05:19
167 Bennie Posthumus 1960 Leeuwarden 1:06:00 1:05:39
168 Evert Dijkstra 1958 Appelscha 1:06:20 1:05:47
169 Thijs Hofstra 1946 Friesland 1:07:15 1:07:05
170 Hidzer Groenhof 1965 Friesland 1:07:27 1:06:57
171 Willem Tromp 1946 Goutum 1:07:44 1:07:19
172 Meindert Roosjen 1943 Friesland 1:08:02 1:07:41
173 Jan Kalsbeek 1946 Friesland 1:08:33 1:08:02
174 Theo Runia 1965 Friesland 1:08:44 1:08:14
175 Cor Zeemans 1948 Friesland 1:09:10 1:08:44
176 Reinder Sinnema 1958 Lionitas 1:12:03 1:11:33
177 Gijs Honing 1945 avVN 1:16:56 1:16:29
178 Gerrit walsweer 1958 Leeuwarden 1:18:32 1:18:28

VSEN, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Immy Auck Kersbergen 1987 Lionitas 1:21:15 1:21:15
2 Tessa Boot 1984 Friesland 1:39:54 1:39:54
3 Jantien Hoekstra 1981 Berltsum 1:40:27 1:40:27
4 Anja van Zutphen 1987 Lionitas 1:46:11 1:46:11
5 Jantsje Viëtor 1982 Lionitas 1:53:58 1:53:56
6 Chanou de Roos 1989 Leeuwarden 1:56:41 1:56:32
7 Anoek van ’t Hof 1988 Zeist 1:59:42 1:59:40

V35, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Esther van Vroonhoven 1976 Groningen Atletiek 1:31:27 1:31:27
2 Simone van Dijk 1978 Lionitas 1:32:32 1:32:32
3 Janet Krooshof 1974 Grou 1:44:56 1:44:50
4 Ingrid van der Heide 1976 Leeuwarden 1:44:57 1:44:51
5 Jolanda Muizer 1976 Friesland 1:45:58 1:45:57
6 Wytske Kok 1972 Joure 1:55:15 1:55:10
7 Judith Aldershof 1976 Leeuwarden 1:58:48 1:58:32
8 Els Wijnia-Luiks 1973 Leeuwarden 1:59:57 1:59:57
9 Yvonne Striekwold 1977 Lochem 2:00:11 2:00:01
10 Kim Boonstra 1980 Leeuwarden 2:01:34 2:01:23
11 Johanna de Groot 1978 Loopgroep Leeuwarden 2:01:41 2:01:28
12 Marrit Burghoorn 1975 Wytgaard 2:14:51 2:14:39

V45, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bettie Agricola 1967 AV Heerenveen 1:37:42 1:37:42
2 Inge van Schaick 1961 Lionitas 1:40:31 1:40:31
3 Annie Oostenbrink 1963 Friesland 1:44:10 1:44:04
4 Wilma vam Galen 1962 Start ’78 1:45:34 1:45:34
5 Marijke van Klaveren 1962 Leeuwarden 1:52:12 1:52:12
6 Tiny Wouda-Dijkstra 1962 Friesland 1:52:58 1:52:48
7 Saakje Regnerus 1966 Friesland 1:57:27 1:57:17
8 Petra Boonstra 1967 Leeuwarden 1:58:30 1:58:17
9 Annechien van der Veen 1961 Lionitas 1:59:26 1:59:13
10 Wilma Hemstra 1966 Friesland 2:02:10 2:02:06
11 Linda Hogerhuis 1969 Hilaard 2:04:03 2:03:51
12 Helga de Ruiter 1968 Loopgroep Leeuwarden 2:18:56 2:18:39
13 Willy de Jong 1967 Leeuwarden 2:24:28 2:24:14

V55, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Betty Osinga 1961 Friesland 1:47:58 1:47:49
2 Ciske Kroets 1959 Horror 1:49:56 1:49:44
3 Cora van Zwol 1960 Loopgroep Leeuwarden 2:00:45 2:00:37
4 Jeannette Clemens 1958 Wiuwert 2:02:44 2:02:30
5 Anke Petersom 1950 Lionitas 2:04:14 2:04:07
6 Erica Verdegaal 1960 Lionitas 2:04:43 2:04:43
7 Lidwien Broenink 1960 Joure 2:05:53 2:05:38
8 Ineke Scheffer 1958 avVN 2:10:13 2:10:03
9 Anneke v.d. Meer 1961 Loopgroep Leeuwarden 2:18:56 2:18:39
10 Aukje Kracht 1957 Loopgroep Leeuwarden 2:20:36 2:20:19
11 Mattie de Boer 1955 Joure 2:24:27 2:24:13

MSEN, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Riekele Kobes 1986 Friesland 1:12:24 1:12:24
2 Willem de Boer 1977 Lionitas 1:13:48 1:13:48
3 Rob Vijver 1991 Lionitas 1:14:51 1:14:51
4 Jort van Zutphen 1984 Friesland 1:15:33 1:15:33
5 Douwe Nauta 1977 Lionitas 1:16:40 1:16:40
6 Roelof Oostra 1983 Friesland 1:16:51 1:16:51
7 Koos-Jelmer de Vries 1987 Friesland 1:18:23 1:18:23
8 Wouter Papenhove 1982 AV ’40 1:18:57 1:18:57
9 Erik Verdoorn 1980 Lionitas 1:21:28 1:21:28
10 Wilco Kooistra 1979 Leeuwarden 1:21:29 1:21:19
11 Wim Douma 1983 Lionitas 1:25:00 1:25:00
12 Pieter Talsma 1983 Athleta 1:25:22 1:25:22
13 Johan Reitsma 1980 Augustinusga 1:26:50 1:26:50
14 Richard de Graaf 1981 Mantgum 1:28:22 1:28:22
15 Kees Noppert 1981 Lionitas 1:29:13 1:29:13
16 Henk Piek 1976 Drachten 1:29:17 1:29:17
17 Meine Jongedijk 1980 Leeuwarden 1:31:32 1:31:32
18 Andre Zuiderveld 1978 Loopgroep Leeuwarden 1:31:57 1:31:55
19 Piter Kool 1987 Kubaard 1:33:38 1:33:34
20 Tom Pietersma 1986 Goutum 1:34:31 1:34:31
21 Tsjerk-sake Castelein 1978 Athleta 1:34:55 1:34:55
22 Sietze Vis 1980 Leeuwarden 1:35:18 1:35:18
23 Jeroen Tiesma 1978 Bolsward 1:35:39 1:35:39
24 Ferry Wijngaarden 1979 Leeuwarden 1:37:41 1:37:41
25 Jacob Munneke 1977 Leeuwarden 1:38:13 1:38:13
26 Richard Spoelstra 1980 Lionitas 1:38:13 1:38:13
27 Stephan Benninga 1986 Groningen 1:40:20 1:40:20
28 Rogier den Heyer 1980 Tjalleberd 1:40:41 1:40:41
29 Eldert Berends 1980 Leeuwarden 1:41:18 1:41:18
30 Folkert Brijker 1983 Leeuwarden 1:42:08 1:42:08
31 Andries Meijer 1978 Leeuwarden 1:42:17 1:42:17
32 Jelte Bottema 1991 Opeinde 1:42:30 1:42:25
33 Mathijs Sterk 1985 Berltsum 1:43:43 1:43:43
34 Elio Huisman 1988 Akkrum 1:44:27 1:44:18
35 Melle Tilma 1979 Wiuwert 1:46:07 1:46:04
36 Arnold Kooiker 1980 Marsum 1:47:35 1:47:35
37 Ate Bergsma 1983 Aldeboarn 1:47:47 1:47:36
38 Rein Postma 1980 Leeuwarden 1:48:06 1:48:04
39 Germ reitsma 1980 Franeker 1:48:25 1:48:11
40 Johannes van Diggelen 1979 Sneek 1:51:22 1:51:21
41 Maarten Wijbenga 1998 Bussum 1:52:52 1:52:35
42 Peter Abma 1981 Franeker 1:53:08 1:52:54
43 Marco van der Wal 1978 Lionitas 1:53:37 1:53:36
44 Pim Rasing 1982 Leeuwarden 1:56:11 1:56:04
45 Raffie van Maren 1999 Naarden 1:57:13 1:56:56
46 Jeroen Boshuijzen 1982 Hollandscheveld 1:58:39 1:58:34
47 Abe Konings 1981 Lochem 2:00:57 2:00:47
48 Jeroen Boersma 1981 Leeuwarden 2:01:07 2:01:03
49 Marco Tuithof 1986 Leeuwarden 2:04:00 2:03:54

M40, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Albert Veenema 1974 Horror 1:16:19 1:16:19
2 Menno Mud 1974 Lionitas 1:16:33 1:16:33
3 Johannes Postma 1973 Lionitas 1:17:49 1:17:49
4 Martin Veenhuizen 1969 Tynaarlo 1:18:23 1:18:23
5 Harry Wiersma 1972 Lionitas 1:18:57 1:18:57
6 Willem de Haan 1976 Impala 1:19:38 1:19:38
7 Martin Ketellapper 1973 Lionitas 1:24:42 1:24:42
8 Freek Jaarsma 1974 Lionitas 1:25:58 1:25:58
9 Ate Bijlsma 1975 Athleta 1:27:49 1:27:49
10 Remco Schraa 1973 Loopgroep Leeuwarden 1:28:11 1:28:11
11 Pedro Sluiter 1973 Zwolle 1:29:41 1:29:41
12 Erik Botker 1970 Oosterbierum 1:30:04 1:30:02
13 Theo Wolfs 1969 Friesland 1:31:31 1:31:31
14 Stefan van der Wal 1970 Impala 1:32:06 1:32:06
15 Alle Sterk 1974 Friesland 1:34:08 1:34:08
16 Gjalt Weistra 1968 Drachten 1:34:20 1:34:20
17 Wiebe Koopmans 1974 Loopgroep Triple-S 1:34:52 1:34:52
18 Harry Oosterhuis 1971 Stiens 1:35:22 1:35:22
19 Harrie Wetterhahn 1967 Lionitas 1:36:03 1:36:03
20 Keimpe de Vries 1967 Friesland 1:36:03 1:36:03
21 Arnold Hager 1969 Leeuwarden 1:38:24 1:38:24
22 Jan Jelle de Jong 1971 Drachten 1:38:31 1:38:25
23 Jan vd Veen 1972 Hurdegaryp 1:40:30 1:40:28
24 Jaap Schut 1967 Grou 1:41:30 1:41:30
25 Eddy Kuiper 1970 Leeuwarden 1:41:44 1:41:44
26 Dirk Dijkstra 1967 Garyp 1:41:52 1:41:45
27 Gerben Groenewoud 1969 Loopgroep Leeuwarden 1:42:09 1:42:07
28 Edwin Haasdijk 1971 Leeuwarden 1:42:47 1:42:44
29 Willem de Vries 1974 Loopclub Burgum 1:43:07 1:43:07
30 André Jellema 1969 Lionitas 1:43:28 1:43:28
31 Marten Jager 1970 Friesland 1:44:12 1:44:12
32 Erik Willekus 1970 St.-Annaparochie 1:44:29 1:44:29
33 Theo Zijlstra 1968 Sneek 1:44:56 1:44:50
34 Aldert Cuperus 1967 Dronryp 1:45:05 1:45:05
35 Kor de Boer 1972 Marum 1:45:14 1:45:14
36 Marcel Perdu 1971 Leeuwarden 1:45:56 1:45:56
37 Denis van Raalte 1971 Lionitas 1:46:11 1:46:11
38 Eric Brouwer 1970 Leeuwarden 1:47:23 1:46:55
39 Tjeerd Bakker 1969 Leeuwarden 1:47:23 1:47:06
40 Amir Amini 1966 Leeuwarden 1:48:42 1:48:31
41 Niels van der Hem 1972 Dronryp 1:48:45 1:48:45
42 Peter Wijnia 1973 Wommels 1:48:58 1:48:58
43 Ruurd Hans de Boer 1969 Friesland 1:49:11 1:49:08
44 René Swart 1970 Loopgroep Leeuwarden 1:49:22 1:49:11
45 Wiep van der Heide 1967 Drachten 1:51:45 1:51:45
46 Klaas de Ruiter 1969 Leeuwarden 1:51:46 1:51:34
47 Eddy Brouwer 1970 Midlum 1:52:00 1:52:00
48 Jan van der Werf 1971 Lionitas 1:52:21 1:52:20
49 Chris Vreugdenhil 1971 Leeuwarden 1:53:32 1:53:20
50 Paul Dijkstra 1973 St.-Annaparochie 1:55:08 1:55:05
51 Ronald van der Jagt 1969 Leeuwarden 1:58:30 1:58:14
52 Richard van Lunzen 1966 Lionitas 1:59:32 1:59:20
53 Dirk Postma 1968 Driezum 2:07:11 2:06:55

M50, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Willem Faber 1964 AV Heerenveen 1:18:00 1:18:00
2 Sieds Wiersma 1962 Impala 1:24:14 1:24:14
3 Abdelkader Ben Boudjemâa 1956 Leeuwarden 1:26:57 1:26:57
4 Henk van Eldik 1960 Lionitas 1:27:19 1:27:19
5 Jan Piet Quarré 1964 Loopgroep Berlikum 1:27:48 1:27:48
6 Jasper Keizer 1957 Friesland 1:30:37 1:30:37
7 Jos van Barneveld 1963 AV Heerenveen 1:31:09 1:31:09
8 Jacob van der Leij 1958 Friesland 1:31:38 1:31:38
9 Klaas van Heeringen 1962 Lionitas 1:31:57 1:31:57
10 Rienk de Vries 1957 Friesland 1:33:55 1:33:55
11 Piet Scholten 1956 Leeuwarden 1:34:42 1:34:42
12 Willem Biemolt 1966 Friesland 1:34:59 1:34:59
13 Jelle Miedema 1963 Willemsoord 1:35:15 1:35:15
14 Hans de Jong 1963 Leeuwarden 1:37:02 1:37:02
15 Jan van der Meij 1962 Friesland 1:37:43 1:37:43
16 Meine Hoitsma 1956 Friesland 1:38:29 1:38:29
17 Arnold Nijp 1965 Grou 1:39:37 1:39:37
18 Hans Breuker 1961 Friesland 1:39:40 1:39:38
19 Albert Algera 1961 Hallum 1:40:33 1:40:33
20 Nico Hoekstra 1962 Lionitas 1:40:47 1:40:47
21 Gertjan Hijstek 1965 Friesland 1:41:40 1:41:32
22 Herman Wassens 1960 Lionitas 1:42:50 1:42:50
23 André Bär 1963 Lionitas 1:44:26 1:44:19
24 Klaas Abma 1960 Wommels 1:44:49 1:44:49
25 Hotze Offinga 1960 Goutum 1:44:58 1:44:58
26 Menno Bonnema 1965 Franeker 1:44:58 1:44:44
27 Wieger van Keulen 1959 Friesland 1:45:47 1:45:47
28 Alco de Jong 1964 Friesland 1:46:33 1:46:33
29 Meinte Wesselius 1959 Wommels 1:47:46 1:47:33
30 Piet Streefkerk 1957 Friesland 1:47:58 1:47:51
31 Bas Kalkman 1963 Leeuwarden 1:48:11 1:48:05
32 René Bruinsma 1959 Tijnje 1:48:22 1:48:15
33 Gerard Schade 1960 Lionitas 1:48:27 1:48:23
34 Hans Nagtegaal 1956 Friesland 1:49:19 1:49:19
35 John van de Ven 1966 Loopgroep Wijbosch 1:49:23 1:49:23
36 Johan Beintema 1959 Friesland 1:50:11 1:49:55
37 Jorn Annema 1960 Wergea 1:50:53 1:50:47
38 Paul Neven 1958 Leeuwarden 1:51:29 1:51:24
39 Peter Rutkens 1958 Lionitas 1:51:32 1:51:32
40 Johan Kooistra 1965 Leeuwarden 1:51:39 1:51:35
41 Barend Visser 1957 Leeuwarden 1:51:50 1:51:43
42 Rob Appelboom 1964 Wommels 1:51:57 1:51:43
43 Jan Miedema 1956 Boijl 1:52:07 1:51:55
44 Henk Sikma 1963 Friesland 1:52:57 1:52:48
45 Piet Struiksma 1958 Lionitas 1:54:03 1:53:58
46 Cor kooistra 1965 Deinum 1:54:04 1:54:00
47 Rob Jager 1961 Loopgroep Leeuwarden 1:54:12 1:54:11
48 Anne Zijlstra 1958 Leeuwarden 1:55:52 1:55:54
49 Henk Betten 1956 Leeuwarden 1:56:46 1:56:46
50 André van den Heuvel 1959 Loopgroep Leeuwarden 1:58:37 1:58:37
51 Wim Manshande 1958 Lionitas 1:58:39 1:58:24
52 Jinne Woudwijk 1961 Leeuwarden 1:59:14 1:59:05
53 Jan Nanninga 1961 Leeuwarden 1:59:28 1:59:24
54 Wietse Elzinga 1959 Leeuwarden 2:00:27 2:00:24
55 Ale Hijma 1957 Grou 2:00:43 2:00:40
56 Roelof Houttuin 1958 Loopgroep Leeuwarden 2:00:45 2:00:36
57 Ane de Jong 1963 Loopgroep Leeuwarden 2:00:45 2:00:38
58 Wybe Sierksma 1960 Marrum 2:01:10 2:00:56
59 Kor Oosterhuis 1965 Leeuwarden 2:03:23 2:03:11
60 Henk de Groot 1960 Loopgroep Hugo Veenker 2:05:30 2:05:17
61 Jan Leijstra 1958 Horror 2:06:26 2:06:14
62 Jacob Dijkstra 1959 Friesland 2:07:46 2:07:38
63 Marten Kingma 1960 Friesland 2:14:54 2:14:47
64 Cor de Groot 1965 Friesland 2:16:46 2:16:46
65 Leonardus van Herksen 1958 Friesland 2:18:35 2:18:31

M60, HALVE MARATHON

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Chris Draijer 1955 Impala 1:28:00 1:28:00
2 Hans van der Steen 1955 Lionitas 1:30:44 1:30:44
3 Jan Ulfman 1949 Lionitas 1:37:03 1:37:03
4 Andries Tolman 1954 Friesland 1:41:39 1:41:39
5 Otto de Boer 1955 Friesland 1:42:33 1:42:33
6 Adrie van Dijk 1954 ATC ’75 1:47:44 1:47:44
7 Gert-Jan Zeelen 1953 Lionitas 1:50:23 1:50:23
8 Cor Wetting 1953 Lionitas 1:51:31 1:51:31
9 Carel Harkema 1950 Friesland 1:51:57 1:51:57
10 Karst Anema 1946 Friesland 1:52:05 1:52:05
11 Leo van der Meulen 1955 Horror 1:52:36 1:52:34
12 Jan de Jong 1947 Harlingen 1:54:11 1:54:11
13 Klaas Peereboom 1953 AV Heerenveen 1:56:52 1:56:43
14 Geert Peereboom 1951 Loopgroep Leeuwarden 1:57:11 1:57:02
15 Fokke van der Veen 1954 Leeuwarden 1:57:11 1:57:07
16 Willem Dantuma 1952 Gytsjerk 1:57:51 1:57:36
17 Auke Baron 1947 Hurdegaryp 1:58:43 1:58:31
18 Jan Hooghiemstra 1955 Oentsjerk 2:00:28 2:00:17
19 Winnifred de Groot 1953 Leeuwarden 2:02:12 2:02:12
20 Cor Viëtor 1951 Gytsjerk 2:04:15 2:04:14
21 Henk Nijp 1954 Lionitas 2:05:11 2:05:03
22 Gerard Houbein 1947 Spartacus 2:12:13 2:12:13
23 Gerben Glas 1947 Leeuwarden 2:15:02 2:14:49
24 Jippe Bokma 1949 Friesland 2:29:50 2:29:34
25 Edsel Sambro 1951 Heerenveen 2:29:50 2:29:32
26 Herman Hoekstra 1952 Friesland 2:29:51 2:29:36